Specialieji klavišai

Klausk studento

Studentė – Simona Meronienė

Kontaktai

Privalumas: reali darbo aplinka

Iš pradžių praktikuojamasi pasitelkus fantomus (imituojančius paciento burną), vėliau studentai dirba su realiais pacientais. Burnos higienos studijų metu profesinė praktika atliekama ir odontologijos kabinetuose, ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose bei ligoninėse. Praktinių darbų metu studentams sudaromos sąlygos dirbti su pacientais ar imituoti realias klinikines situacijas, teikti burnos priežiūros paslaugas įvairiems asmenims.

Privalumas: patirtis užsienyje

Studentai taip pat praktikuojasi Suomijoje, Norvegijoje, Vokietijoje. Dažniausiai išnaudojamos galimybės vykti dalinėms studijoms ar praktikai į Suomijos, Ispanijos, Kipro, Vengrijos aukštąsias mokyklas ar gydymo organizacijas.

Karjeros galimybės

Absolventai, baigę studijas, dirba komandoje su gydytojais odontologais, kartu gydo pacientus, kurie yra ruošiami dantų implantacijai, kitoms veido žandikaulių ar dantenų operacijoms, prieš dantų protezavimą. Burnos higienos specialistai įsidarbina įvairiose respublikos ar ES šalių odontologijos klinikose ar skyriuose, privačiose odontologijos klinikose ir kabinetuose, vaikų darželiuose ir mokyklose. Pagal specialybę dirba beveik 80 proc. absolventų.

Studijų tęstinumas

Absolventai studijas gali tęsti ne pagal studijų kryptį visose kitose aukštojo mokslo įstaigose, užsienio aukštosiose mokyklose.

Vieta studijų krypčių reitinge

2018–2023 m. metų kolegijų studijų krypčių reitinge užimama 1 vieta.

Nuomonės

Kristina Paužienė

Dėstytoja

Vitalija Gedžiūtė

Absolventė

Kontaktai

VšĮ Kauno kolegija
Pramonės pr. 20, LT-50468 Kaunas
Įmonės kodas 111965284
PVM mok. kodas LT119652811