Suki galvą dėl savo karjeros? Nežinai, nuo ko pradėti savo kelią?

  • Dalyvauk karjeros valdymo mokymuose ir sužinok vertingų dalykų, kurie pravers ateityje.
  • Tavo karjera – tavo rankose. Praktiniai seminarai studentams.
  • Naudinga informacija, praktiniai užsiėmimai, asmeninės specialistų konsultacijos.

Studentų reikalų tarnyba. Studentų priėmimo ir karjeros skyrius

Misija: Padėti moksleiviams, stojantiesiems ir studentams planuoti savo karjerą besikeičiančioje darbo rinkoje ir sėkmingai joje integruotis. 

Studentų priėmimo ir karjeros skyrius vykdo neformalią švietimo veiklą kolegijos studentams, organizuoja individualias konsultacijas ir seminarus karjeros planavimo klausimais. Taip pat vykdomi susitikimai su moksleiviais, organizuojami įvairūs projektai, plečiamas socialinių partnerių tinklas. Skyriaus specialistai stebi ir vertina absolventų karjerą, bendradarbiauja su analogiškomis institucijomis Lietuvoje ir užsienyje, tobulina studentų karjeros planavimo galimybes, skleidžia gerąją studentų patirtį kolegijoje ir už jos ribų.

Norite paklausti?

Kontaktai:
Kauno kolegijos Karjeros centras
Pramonės pr. 22A, 104 kab. (Studijų centras, I aukštas)
Kaunas, LT-50468
El. paštas karjera@go.kauko.lt
Tel. nr. (8 37) 32 11 11
Mob. tel. nr. (370) 620 52041

Karjeros centro Facebook puslapis

Darbuotojai

Mindaugas Samuolaitis – centro vadovas, atsakingas už karjeros centro veiklų organizavimą, studentų konsultavimą karjeros planavimo klausimais, absolventų stebėsenos ir bendradarbiavimo su socialiniais partneriais kolegijoje koordinavimą.
El. paštas karjera@go.kauko.lt

Simona Valentinavičienė – specialistė, atsakinga už studentų konsultavimą karjeros klausimais, mokymų organizavimą, bendradarbiavimą su darbdaviais ir socialiniais partneriais.
El. paštas simona.valentinaviciene@go.kauko.lt

Karjeros paslaugos studentams

Konsultacijos studentams

Kviečiame studentus ir absolventus  susitikti su  Kauno kolegijos Karjeros skyriaus specialistais, kurie jums padės išspręsti darbo paieškos ar karjeros pasirinkimo problemas.

Susitikimai vyksta Kauno kolegijos Karjeros centre (Pramonės pr. 22A, 104 kab.). Konsultacijų skaičius ir pobūdis priklauso nuo studento  lūkesčių ir karjeros problemų sudėtingumo.

Konsultacijos data ir laikas derinamas individualiai. Į susitikimą prašome registruotis pateiktais kontaktais.

Naudingos nuorodos