Kauno kolegijos studentai gali kreiptis psichologinės pagalbos kai patiria emocinius sunkumus, kai yra sunku mokytis, kamuoja nerimas, vienišumo jausmas, liūdesys, motyvacijos stoka, kai atsiranda nesutarimų su aplinkiniais, sunku priimti sprendimus, aplanko slegiančios mintys, kai atrodo, kad nėra išeities. Taip pat paveiktiems asmeninių traumų, skyrybų, šeimos narių netekties ar sunkios ligos, turintiems problemų darbe ar moksle, valgymo sutrikimų, piktnaudžiaujantiems alkoholiu ar kitomis narkotinėmis medžiagomis.

Dėl psichologinių konsultacijų galima kreiptis ne tik asmeniniais klausimais ir klausimais susijusiais su psichologine sveikata, bet ir su studijomis: laiko planavimo, efektyvaus mokymosi, motyvacijos stokos, viešo kalbėjimo klausimais.

Atsižvelgus į esamą situaciją Lietuvoje, pranešame, kad Kauno regiono studentų bendruomenei psichologė nemokamas konsultacijas teiks nuotoliniu būdu, studentui patogiausiu kanalu, anglų ir lietuvių kalbomis.

Kviečiame Kauno kolegijos studentus registruotis į konfidencialias nemokamas psichologines konsultacijas.
Dėl konsultacijos galite rašyti el. paštu ugne.vasile@lss.lt  ir sutarsime dėl Jums patogaus laiko konsultacijai.

Daugiau informacijos apie psichologinę pagalba studentams: bit.ly/pagalba_studentams

Kontaktai:

Psichologė Ugnė Vasilė

El. paštas: ugne.vasile@lss.lt

Telefonas: +370 609 43208

Vieta: Gedimino g. 41-23, Kaunas

Informacija, kur galima kreiptis pagalbos skubiu atveju:

Psichologinė pagalba

Lietuvos studentų sąjungos vykdomas projektas yra finansiškai remiamas iš Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo, kurį administruoja LR sveikatos apsaugos ministerija.