Dar šią vasarą užsimezgusi partnerystė tarp Kauno kolegijos Verslo fakulteto Verslo centro ir UAB „B1.lt“ komandos startuoja su nauju projektu – nemokamais buhalterinės apskaitos kursais. Nuotoliniai kursai skirti norintiems išmokti buhalterijos subtilybių. Paskaitų įrašai skelbiami internete, todėl juos išklausyti galima bet kurioje vietoje patogiu metu. Kursus veda Apskaitos ir finansų katedros dėstytoja Jevgenija Česnauskė.

B1.lt – tai lietuviška apskaitos programa debesyje, sukurta atsižvelgiant į iškilusį poreikį supaprastinti buhalterijos tvarkymą bei sumažinti išlaidas, kurias patiria įmonės, įsigydamos brangią apskaitos programinę įrangą. Buhalterinės paskaitos kursai – tai pirmas bendras projektas su Kauno kolegija.

„Verslo fakulteto dėstytojos J. Česnauskės iniciatyva užsimezgė partnerystė su B1.lt. Labiausiai mus motyvavo tai, kad galutinis produktas būsimiems klausytojams – nemokamas. Kauno kolegija yra auganti, sistemingai siekianti tobulėti organizacija, todėl išklausyti kursus kviečiu ir mūsų bendruomenės narius, kuriems aktuali buhalterinė apskaita“, – sako Verslo fakulteto Verslo centro vadovė Ramunė Bagočiūnaitė.

„Pasaulyje žinomi universitetai dažnai mokomąjį turinį skelbia internete viešai ir nemokamai, tačiau Lietuvoje ši praktika dar nėra įprasta. To įkvėpti, kartu su draugišku ir lanksčiu partneriu – Kauno kolegija – nutarėme sukurti profesionalius, nemokamus ir visiems prieinamus buhalterinės apskaitos kursus. Vaizdo įrašuose profesionalų pateikiama medžiaga – glausta ir aiški, todėl didelis žmonių susidomėjimas kursais – ne staigmena. Ypač džiugu, kad paskaitų klausytojai – ne tik būsimi ar esami studentai, bet ir žmonės, jau įgiję šios srities išsilavinimą“, – pasakoja Filip Borcov, B1.lt vadovas.

Rugpjūčio pirmosiomis dienomis dienos šviesą išvydo įvadinė buhalterinės apskaitos paskaita. Žadama, kad šių kursų metu, kuriuos iš viso sudarys 5 paskaitos, dalyviai sužinos, kas yra buhalterinė apskaita ir koks jos fundamentinis principas, išmoks sudaryti dvejybinį įrašą, registruoti ūkinius įvykius ir operacijas, pildyti pagrindinius apskaitos registrus, sudaryti svarbiausias finansines ataskaitas (balanso ir pelno / nuostolio ataskaitas).

Jūsų patogumui, visos paskaitos skelbiamos vienoje platformoje. Kviečiame įgyti naujų buhalterinės apskaitos žinių arba atnaujinti senąsias!

Nuotolinius buhalterinės apskaitos kursus rasite čia.