Tęsiantis japonų diplomato Čiunės Sugiharos atminimui skirtai savaitei, tęsiasi ir renginiai. Šiandien, spalio 15 d., 16 val.  Menų ir amatų centre „Sirena“ (Mėsinių g. 9, Vilnius) atidaroma odos miniatiūrų paroda „Ex Improviso/(Ne)Tikėtai“, dedikuojama diplomato veiklos Kaune aštuoniasdešimtmečiui. Ekspozicijoje pristatomi Kauno kolegijos Menų akademijos Stiklo, keramikos, odos, tekstilės meno studijų programos dėstytojos, odos menininkės Lolitos Grabauskienės ir Dizaino studijų programos dėstytojos, grafikės Sigutės Bronickienės darbai.
Šalia profesionalių odos menininkų kūrinių parodoje eksponuojami ir kitų vizualaus meno sričių kūrėjų darbai. Ekspozicijoje ne tik knygos, dėžutės, bet ir  dekoratyviniai objektai, odos skulptūros, eksperimentiniai kūriniai. Darbus jungia ir pasirinkta medžiaga, ir žanras – miniatiūra, kuris dailininkams yra labai įdomus, nes kelia iššūkių – mažai formai taikliai parinkti technines ir menines priemones, siekiant jos įtaigumo.
Kviečiame į parodos atidarymą! Prieš ateidami į renginį, nepamirškite užsiregistruoti
Parodos organizatorius: Menų ir amatų centras „Sirena“
Parodos rengėjai:  dizainerė Irena Serapinienė ir LDS Kauno skyriaus odos meno sekcijos neformali odos menininkų grupė „DermArs“
Parengta pagal parodos organizatorių inf.