Mielieji,

nuoširdžiai sveikinu su Mokslo ir žinių diena – mums, kaip aukštosios mokyklos bendruomenės nariams, ypatinga švente. Šiuos mokslo metus Kauno kolegija pasitinka su pokyčiais, leidžiančiais kelti ambicingus tikslus, įvertinti nuveiktus darbus ir pradėti naujus. Tegul permainų vėjai mums visiems būna palankūs ir atnešantys prasmingų darbų, inovatyvių sprendimų ir džiuginančių rezultatų gūsį.

Į Kauno kolegijos auditorijas sugūžėsiantiems studentams linkiu atkakliai siekti išsikeltų tikslų, kantriai dirbti dėl savo svajonių profesijos ir tikslingai išnaudoti jaunatvišką potencialą bei energiją. Tegul dėstytojams ir administracijos darbuotojams nestinga originalių idėjų ir sėkmės įveikiant pačias netikėčiausias bei kartu tobulėti skatinančias užduotis.

Dėkoju Kauno kolegijos studentams, dėstytojams, administracijos darbuotojams, absolventams ir socialiniams partneriams už pastangas ir svarų indėlį kuriant bei puoselėjant atvirą, modernią, socialiai atsakingą Kauno kolegiją. Linkiu visiems kartu išlaikyti bendruomenišką aplinką, stiprinti pagarbų, nuoširdų ir nenutrūkstamą dialogą, nes tik bendromis pastangomis galime pasiekti aukštumas.

Prasmingų ir sėkmingų 2018 / 2019 mokslo metų.

Kauno kolegijos direktorius
Paulius Baltrušaitis