Kauno kolegijos Medicinos fakulteto studentus išbandyti studijas svetur kviečia saulėtos Gran Kanarijos saloje įsikūręs privatus (ispan. Universidad Fernando Pessoa Canarias) Fernando Pessoa universitetas.

Tai nepaprasta galimybė pasinaudoti tarptautinių mainų programa ir dalį studijų laikotarpio praleisti Gran Kanarijos saloje. Privatus Fernando Pessoa universitetas įsikūręs Galdar miestelyje, šiuo metu kviečia Slaugos, Dietetikos, Ergoterapijos ir Kineziterapijos studentus į atnaujintą ir modernų universitetą, kuriame studentai galėtų išbandyti studijas ir pasisemti naujų žinių.

2014 metais įkurtas privatus universitetas gali pasiūlyti ne tik bakalauro, bet ir magistro bei doktorantūros studijas. Fernando Pessoa universitetas tiki kokybišku švietimo modeliu, todėl prisiima įsipareigojimą nuolat tobulėti, remdamasis bendru dėstytojų ir mokslinių tyrimų komandos darbu, leidžiančiu įgyti universitetinį išsilavinimą, siekiant akademinės kompetencijos. Tai universitetas, kurio tikslas ne tik suteikti aukščiausio lygio žinias, bet ir išlaikyti glaudų ryšį tarp dėstytojų ir studentų.

Apsilankius universiteto patalpose, dar galima pajausti šviežių dažų kvapą, nes visos auditorijos, laboratorijos ir kitos mokslui bei tyrimams skirtos patalpos įrengtos naujai. Universitete galima rasti naujausią ir moderniausią įrangą skirta moksliniams darbams, simuliacines klases, kurios atkuria pacientų namus, inovatyvias laboratorijas ir net tyrimams bei žmagaus anatomijos pažinimui skirtus, privačius universiteto patalpose įrengtus morgus.

Viskas skamba kiek neįtikėtinai?

Kviečiame viską pamatyti patiems ir apsilankyti virtualiame universiteto ture.

Po pirmos kelionės, visos abejonės dažniausiai išnyksta, o noras keliauti, pažinti skirtingas kultūras ir pasisemti tarptautinės patirties susistiprėja tik dar labiau.

Nedvėjok ir keliauk su ERASMUS+

Dėl tarptautinių galimybių kreipkitės į Medicinos fakulteto Tarptautinės veiklos koordinatorę
Almeda Vaidelauskaitė
almeda.vaidelauskaite@go.kauko.lt