Kalėdos – lyg stebuklinga antklodė, kuri apsiaučia mus ir sušildo. Tai kažkas neapčiuopiama, kaip kvepalai, kurie sukelia nostalgiją …

 

Gruodžio 11 d. 17.00 val. Medicinos fakulteto Farmakotechnikos studijų programos visų kursų studentai, dėstytojai, socialiniai partneriai rinkosi į renginį-viktoriną „Įžiebkime Kalėdinę eglutę“. Eglutė, skleidžianti gaivų miško kvapą, buvo papuošta Kauno „Vaivorykštės“ vaikų lopšelio-darželio vaikučių pagamintais žaisliukais, auditorija papuošta studentų rankomis pagamintomis snaigėmis. Renginio vedantieji pirmakursiai Klaudijus Virmauskas, Karolina Liumparaitė ir katedros vedėja Danguolė Grūnovienė, sveikindami ir linkėdami nuostabiausių šventinių akimirkų, įžiebė eglutės girliandą. Kalėdines dainas dovanojo I kurso studentė Austėja Dovidonytė.

Renginio-viktorinos  dalyviai sudarė komandas, sugalvojo komandų pavadinimus ir gavo užduotis, kurioms atlikti reikėjo nemažai žinių, kūrybiškumo, meninių gebėjimų. Taip buvo patikrintos farmacijos ir „apie viską ir apie nieką“ žinios, gimė nuostabūs atvirukai su palinkėjimais   Kauno „Vaivorykštės“ vaikų lopšelio-darželio vaikučiams. Komandas vertino socialiniai partneriai: UAB „Eurovaistinės“ personalo atrankų vadybininkė Sandra Šilkūnaitė, UAB „Premeda“ direktorius Romualdas Paulauskas, dėstytoja Regina Motienė ir trečiakursiai studentai. Pirmąsias 3 vietas užėmusios komandos apdovanotos Kauno kolegijos ir Socialinių partnerių „Eurovaistinės“ suvenyrais.

Organizuojant renginį-viktoriną aktyviai įsitraukė dėstytojai: Regina Motienė, Ina Inokaitienė, Aurimas Galkontas, III kurso studentai Paulius, Greta, Jorūnė, Vaida ir kiti. Dalyviai skanavo kalėdinį patiekalą – kisielių, kūčiukus.

 

Nuostabus vakaras, pabuvimas kartu baigėsi, liko šilti, jaukūs, mieli prisiminimai.

Artėjime į susikaupimą, į  Kalėdų šventes.