2023 m. sausio 11-13 d. Kauno Kolegijos Medicinos fakulteto Reabilitacijos katedros dėstytojos Milda Gintilienė, Aistė Pranskaitytė – Bielevičienė, ir Emilija Strimaitytė bei projektų koordinatorius Povilas Beseckas dalyvavo Nordplus programos projekto „Empowering puppetry“ susitikime, kuris vyko Latvijoje, Jurmalos mieste P. Stradinio medicinos koledže ( P.Stradins Medical College of the University of Latvia). Susitikime Jurmaloje taip pat dalyvavo ir projekte dalyvaujantys partneriai iš Latvijos, Suomijos bei Estijos.

Šalių, dalyvaujančių Nordplus projekte, susitikimo tikslas buvo suplanuoti pavasarį intensyviai vyksiančią projekto „Empowering Puppetry“ savaitę Kaune. Dėstytojai dalinosi idėjomis, kūrė dienotvarkę ir planavo užduotis studentams, taip pat aptarė tolimesnę projekto eigą ir projekto temas ateinantiems metams.

Projekto metu dalyviai lankėsi  savanoriškoje ir nepriklausomoje „Latvijos samariečių asociacijoje“, kurios misija – padėti žmonėms. Šiai organizacijai priklausantys asmenys dalyvauja daugelyje labdaros ir socialinės paramos projektų, taip pat teikia švietimo, socialines ir medicininės priežiūros paslaugas Latvijoje. Vizito metu dėstytojai susipažino su asociacijos vadovu, kuris vedė ekskursiją, papasakojo apie teikiamas paslaugas, vykdomas veiklas ir įstaigoje diegiamas inovacijas, buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės.