Praktiškos ir inovacijomis grįstos studijos – pagrindinis Kauno kolegijos 2021–2025 metų strategijos akcentas, kviečiantis būsimuosius studentus rinktis studijas, kuriose ne tik įgyjamas tvirtas teorinių žinių pagrindas, bet ir maksimaliai išlavinami praktiniai įgūdžiai, užtikrinantys greitą jaunųjų specialistų įsiliejimą į darbo rinką.

Siekiant stojančiuosius geriau supažindinti su studijų programomis iš studentų perspektyvos, Kauno kolegijoje realizuota studentų-ambasadorių idėja: suburta studijų programų atstovų grupė, pasiruošusi atsakyti į stojantiesiems kylančius klausimus ir supažindinti juos su studijų dalykais, popaskaitinėmis veiklomis, praktikos galimybėmis, pasidalinti savo patirtimi.

Supažindinimui su studijų programomis – 41 studentas-ambasadorius

„Studijuoti visus dalykus buvo itin įdomu: kiekvienas dėstytojas savo dėstomą sritį bei dalyką perteikia unikaliai, aiškiai ir įdomiai. Paskaitose realiu laiku derinama teorija ir praktika, nagrinėjome realių pacientų situacijas. Kaip vieną iš įdomiausių dalykų išskirčiau psichiatrijos bei traumatologijos sritis“, – teigia Ergoterapiją studijuojanti Eglė Jurevičiūtė.

Paskutinius metus Dietetikos studijų programą studijuojanti Sandra Vaskelė ragina nebijoti bandyti stoti keliskart, skirti laiko planavimui ar reflektavimui: „Iš tiesų, pirmieji metai buvo sunkūs: tekdavo anatomiją ir fiziologiją naktimis, net paromis mokytis. Man norėtųsi, kad žmonės ateitų motyvuoti, žinotų, jog tikrai studijuoja ten, kur jiems patinka.“

Studentai-ambasadoriai skatina stojančiuosius, besidominčius studijomis Kauno kolegijoje, drąsiai kreiptis į juos ir užduoti rūpimus klausimus apie studijas šioje aukštojoje mokykloje. Su studentais-ambasadoriais stojantieji kviečiami susisiekti Kauno kolegijos „Instagram“ paskyroje nurodytais kontaktais.

Primename, jog prašymų studijuoti priėmimas per LAMA BPO vyks dviem etapais: 

  • pagrindinis priėmimas – nuo birželio 1 iki liepos 25 dienos,
  • papildomas priėmimas – nuo rugpjūčio 3 iki rugpjūčio 8 dienos.

Kilus klausimų dėl priėmimo, kviečiame susisiekti su Studentų priėmimo skyriumi el. paštu priemimas@go.kauko.lt arba telefono numeriu (8 37) 32 11 11. Konsultacijos teikiamos darbo dienomis: pirmadieniais–ketvirtadieniais: 9–16 val., penktadieniais: 9–15 val.

Plačiau skaitykite Kauno diena.