Kviečiame visus Kauno kolegijos bendruomenės narius į mokslinę-praktinę konferenciją „Kalba Kauno regionas: socialinio darbo įvairovė, patirtys ir perspektyvos”, kurios metu dalyviai galės sužinoti daugiau apie socialinių paslaugų teikimo įvairovę, patirtis ir perspektyvas Kauno regione.

Renginį organizuoja Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Socialinio darbo katedros bendruomenė kartu su Lietuvos socialinių darbuotojų asociacija ir socialiniais partneriais.

Pasak Medicinos fakulteto Socialinio darbo katedros vedėjos Virginijos Kondratavičienės, konferencija yra aktuali ne tik specialistams, dirbantiems socialinio darbo sferoje, bet ir kiekvienam iš mūsų. „Kiekvienas iš mūsų gali susidurti su socialinių paslaugų reikme tiek sau tiek savo artimiesiems“, – sako V. Kondratavičienė.

Konferencijos metu bus gausu pranešimų įvairiomis socialinį darbą apimančiomis temomis. Pranešėjai papasakos apie mobilaus socialinio darbo su benamiais perspektyvas, senjorų socialinės globos namų pasirinkimą, globos namuose gyvenančių jaunuolių patirtis, kelionę nuo globos įstaigos link apsaugoto būsto, kaip ugdyti vaikų su negalia savarankiškumą, kaip padėti vaikams su negalia pajusti savo vertę. Taip pat renginio metu bus pristatytos socialinės dirbtuvės, savanorystės galimybės ir kt.

Konferencija vyks virtualiai, ZOOM platformoje 2021 m. gegužės 28 d. Pradžia 10.00 val.

Registracija vykdoma iki 2021 m. gegužės 25 d., 16 val. Konferencijos nuoroda bus išsiųsta asmeniškai kiekvienam dalyviui el. paštu likus vienai dienai iki konferencijos.

Konferencijos dalyviams bus išduoti elektroniniai pažymėjimai. Konferencija nemokama.