2023 m. kovo 16 d.

13.30 val.

1–08 aud., Pramonės pr. 22, Kaunas

Dirbantys tėvai turi įveikti nemažai iššūkių derindami darbą ir šeimą, todėl vaikų kambarys darbovietėje yra labai reikalingas. Žinojimas, kad jų vaikai yra šalia, užsiėmę jiems įdomiomis veiklomis, gerina darbuotojų emocinę būseną, sykiu, ir darbo rezultatus.

Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Pedagogikos katedra kolegijos bendruomenės narius kartu su 5–10 m. vaikais kovo 16 dieną (ketvirtadienį) 13.30 val. kviečia į smagią šventę – vaikų kambario atidarymą (1–08 aud., Pramonės pr. 22, Kaunas). Jo metu Pedagogikos katedros dėstytojai ir studentai kvies vaikus žaisti, šėlti, užsiimti kitomis įdomiomis veiklomis.

Vaikų kambario įkūrimui skirta daug laiko ir dėmesio, kadangi buvo itin svarbu, jog kambario erdvė ne tik atitiktų LR Seimo priimtas Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pataisas, pagal kurias nuo 2023 m. sausio valstybės įstaigos, kuriose dirba 100 ir daugiau darbuotojų, turi įrengti vaikų kambarius trumpalaikei (paprastai iki 3 valandų) priežiūrai, bet ir būtų visapusiškai saugi, funkcionali, atitinkanti dabarties požiūrį į vaiko patirties kaupimo galimybes, ugdymąsi, vaiko ir šeimos poreikius. „Nors tikrai daug laiko teko skirti vaikų kambario remonto darbams, kokybiškos įrangos, baldų, priemonių vaikams paieškoms, įsigijimui, gamybai, šiandien galime pasidžiaugti, kad turime Kauno kolegijos vaikų kambarį – šviesią 90 kv. metrų erdvę, skirtą mūsų mažiesiems“, – džiaugiasi Pedagogikos katedros vedėja Asta Jakimavičienė.

Vaikų kambarys veiks I–V. Darbo dienomis iki 12.30 val. jame mokysis ir praktines veiklas įgyvendins Pedagogikos katedros studentai. I–V nuo 13.00 iki 17.00 val. vaikų kambario erdvės bus skirtos Kauno kolegijos darbuotojų vaikams. „Planų ir pasiūlymų ateičiai turime įvairių. O kokia bus tolesnė vaikų kambario veiklos koncepcija priklausys nuo kambario paklausos ir Jūsų, mieli kolegos, lūkesčių“, – pažymi A. Jakimavičienė.

Registracija į renginį – iki kovo 15 d. el. paštuaine.jacyte@go.kauko.lt

Preliminari renginio trukmė: 1,5 val.

Labai laukiame visų Kauno kolegijos bendruomenės narių, kartu su vaikais, apsilankant kambario atidarymo šventėje kovo 16 dieną (ketvirtadienį) 13.30 val. 1–08 auditorijoje (Pramonės pr. 22, Kaunas). Graži tradicija yra įkurtuvių proga dovanoti simbolines dovanas. Nauja knyga – pati geriausia dovana mažiesiems, smalsiai tyrinėjantiems juos supantį pasaulį.

Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamose vietose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje bei tolesnėje renginio komunikacijoje.