Lapkričio 17 d.

13 val.

2-11 aud. (Pramonės pr. 20, Kaunas)

Lapkričio 17 d. 13 val. į Kauno kolegiją susitikti su Verslo fakulteto studentais atvyksta renginio „Praktikos ir karjeros dienos’21“ partneris „Continental Automotive Lithuania“ atstovas, projektų vadovas Daniel Reichenauer, turintis ilgametę patirtį duomenų analizės, kontrolės ir projektų valdymo srityse.

Šiuo metu įmonė steigia pasaulinį verslo paslaugų centrą Kaune, tad svečias ne tik pasidalins sukaupta globalaus verslo padalinio steigimo patirtimi, bet ir supažindins su karjeros galimybėmis naujai atsidarančiame Procesų ir duomenų analizės (Operations and Data Analytics) skyriuje, kuriame kuriamos darbo su mobilumo technologijų skaitmenizacija pozicijos.

Daniel Reichenauer

Paskaitos temos:

Duomenų analizė – visa ko pamatas

  • Vis dar mokomės pagerinti verslo procesus ir vartotojų vertę, pasitelkdami duomenų analizę: „Continental Tires“ atvejis;
  • Kaip galima susieti turimus duomenų analizės gebėjimus kasdieniuose verslo procesuose?
  • Darbo galimybės naujai atsidarančiame įmonės padalinyje (Expertise for Data Analytics, Digitalization and Reporting) Kaune.

Kaip (ne)būti sėkmingam – verslo procesų harmonizavimas, kuriant naują sistemą

  • Nelengvas kelias, siekiant išmokti harmonizuoti bei skaitmenizuoti administravimo procesus: „Continental Tires“ atvejis;
  • Kaip suderinti ir skaitmenizuoti finansinius procesus tarptautinėje įmonėje;
  • Darbo galimybės naujajame Verslo paslaugų centre Kaune.

Susitikimas vyks 2-11 aud. (Pramonės pr. 20). Paskaita itin aktuali Finansų, Įstaigų ir įmonių administravimo, Tarptautinio verslo, Pardavimų ir marketingo studentams, tačiau joje dalyvauti gali ir kitų studijų programų studentai.