2023 m. kovo 31 – balandžio 30 d.

Baras „Galera“ (Nemuno g. 45, Kaunas)

Penktadienį (kovo 31 d.) 18 val. bare „Galera“ (Nemuno g. 45, Kaunas) atidaroma Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos Fotografijos studijų programos lektoriaus, fotomenininko Žilvino Glušinsko personalinė fotografijos paroda „Death Setlist“.

Keliaudamas po skirtingas pasaulio šalis ir lankydamasis muzikos grupių koncertuose, vakarėliuose, Ž. Glušinskas ne tik fotografavo, bet rinko ir muzikinių kūrinių, skambėjusių juose, sąrašus (angl. setlist). Šie sąrašai įdomūs dėl to, jog dažniausiai yra užrašyti ranka, kartais – atspausdinti kompiuteriu, o juose nurodoma koncerto ar vakarėlio metu skambėjusių dainų eilės tvarka.

Personalinėje lektoriaus parodoje, kurios ekspozicijos koncepciją įkvėpė Bratislavoje (Slovakija) aplankyta paroda, greta klasikinės fotografijos serijos kūrinių, kuriuose užfiksuotos ryškiausios, įsimintiniausios, geriausiai nuotaiką perteikiančios aplankytų koncertų ir vakarėlių akimirkos, eksponuojami ir unikalūs muzikinių kūrinių sąrašai.

Kiekvienas parodą aplankęs parodą žiūrovas galės išsirinkti ne tik labiausiai patikusią fotografiją, bet ir jo skoniui geriausiai tinkantį muzikinių kūrinių sąrašą.

Kviečiame į parodos atidarymą!