Kauno kolegijos studentai kovo 18-ąją pelnė krepšinio gerbėjų nuostabos šūksnius – sportininkai parklupdė ilgamečius Kauno krepšinio mėgėjų lygos finalininkus. Kelyje į A lygos finalo ketvertą Kauno kolegijos studentai eliminavo vienus iš stipriausių savo priešininkų – „Basement“ komandą. Antrose ketvirtfinalio rungtynėse trenerio Rolando Rakučio auklėtiniai rezultatu 72:68 palaužė oponentus ir seriją laimėjo 2-0.

Kovo 18 dienos rungtynės Kauno kolegijos krepšininkams buvo ypatinga, nes paskutinį kartą dėl medalių buvo varžytasi 2015 metais, tačiau tąkart komanda liko prizininkų papėdėje. Dramatiškose pirmadienio rungtynėse rezultatas nuolat keitėsi ir lyderių komandą numatyti buvo sunku. Vos „Basement“ krepšininkas Donaldas Jankauskas tritaškiu išlygino rezultatą (67:67), jau po minutės pertraukėlės Nojus Verbickas taikliu tritaškiu grąžino Kauno kolegiją į priekį ir komanda pranašumo iš ranku daugiau nepaleido.

Kauno kolegijos pergalę užtvirtino krepšininko Ryčio Sasnausko taiklūs baudų metimai, po kurių per likusias vos tris sekundes „Basement“ komandos žaidėjai išsigelbėti galimybių nebeturėjo. Pirmąjį ketvirtfinalio susitikimą Kauno kolegija laimėjo 98:88.