Pavasarėjant Kauno kolegijos Verslo fakultetas visą Alma Mater bendruomenę pakviečia susitikti jau tradicija tapusioje imitacinių bendrovių mugėje, kurios 2019-ųjų tema – „Verslo kelionė į ateitį“. Šiemet mugę pradėsime balandžio 4 dieną, 10 valandą Studijų centro 407 auditorijoje (Pramonės pr. 22A, Kaunas). Mugės metu dalyviai  ir kiti susirinkusieji bus skatinami verslumą atrasti iš naujo.

Mugės šūkis: „Verslo kelionė į ateitį“. Ateities verslas priklauso jaunai kartai ir yra siejamas su viskuo, kas palengvina žmonijos kasdienybę, padeda greičiau perprasti ir įdiegti inovatyvius sprendimus, sutapyti laiko ir, žinoma, pinigų. Mugės dalyviai pasirengę pristatyti naujas verslo idėjas, kurios išliks aktualios ir paklausios rinkoje kitąmet, po 5-erių o gal ir 10-ties metų.

Imitacinių bendrovių mugė Kauno kolegijoje organizuojama jau devintus metus iš eilės. Šio renginio tikslas – ugdyti jaunų žmonių verslumą. Imitacinių bendrovių mugėje pranašumą įgyja ta įmonė, kurios nariai geba sudominti klientą, verslo partnerį, randa netikėtus sprendimus, įžvelgia efektyvias išeitis ir ką nors, kas anksčiau nebuvo sugalvota. Šių metų mugėje varžysis studentų komandos iš Kauno kolegijos imitacinių bendrovių „Raštmena“, „Talija“, „Turistlandija“, „Žiedūna“ ir šiemet prisijungusios Verslo fakulteto Tauragės skyriaus imitacinės bendrovės „Nobilitas“.

Mugės metu verslą imituojančių bendrovių atstovai pristatys naujas verslo idėjas, demonstruos turimas žinias, gebėjimą pristatyti ir reklamuoti prekes bei paslaugas, bendrauti su klientais, bendradarbiauti su verslo partneriais ir geriausiai pateikti ateities verslo idėją. Pastangos ir įtikinimo, derybų gebėjimai renginio metu lieka pastebėti ir įvertinti – mugės pabaigoje pripažinimą pelniusios imitacinės bendrovės apdovanojamos ir joms suteikiama galimybė Kauno kolegijai atstovauti kasmetinėje Tarptautinėje imitacinių bendrovių mugėje.

Renginio organizatoriai žada, kad mugės metu Kauno kolegijos bendruomenei bei miestiečiams bus pristatyta visa aibė įvairiausių pasiūlymų, todėl kviečia atvykti ir tuo patiems įsitikinti!