Ketinantieji savo karjerą susieti su inžinerija ir automatinėmis bei išmaniosiomis sistemomis Kauno kolegijoje sėkmingai studijuoja Automatinį valdymą, kuris yra viena iš patraukliausių ir perspektyviausių šiuolaikinių studijų programų.

Valdymo sistemų ir robotikos naujovės, kuomet įvairios išmaniosios sistemos, įrenginiai sujungiami ir valdomi programuojamais įrenginiais bei internetu, domina tiek verslo įmones, tiek Kauno kolegijos tyrėjus. Šiemet Automatinio valdymo diplomantai vadovaujami Informatikos katedros dėstytojų sukūrė ir birželio 12 dieną demonstruoja valdymo sistemų prototipus ir sprendimus. Besidomintieji birželio 12–13 dienomis, atvykę į Pramonės pr. 20, 317 ir 318 kabinetus, gali susipažinti su 2018 metų diplomantų sukurtais stendais.

Edvardo Sakalauskio „Požeminė automobilių stovėjimo aikštelė” – tai automobilių parkavimo sistemos modelis, kuris palengvina automobilių statymą žmonėms, turintiems nedidelius kiemus bei kelis automobilius. Suprojektuotas ir įgyvendintas konkretus automobilių statymo aikštelės modelis.

Aurelijaus Gružausko „Arduino skrydžio sistema bepiločiui orlaiviui“ – tai bepiločio orlaivio Arduino skrydžio valdymo sistema, kuri yra pritaikyta realiam orlaivio modeliui. Suprojektuotas bepilotis orlaivis prilygsta rinkoje esantiems tokios klasės orlaiviams, tačiau kainuoja gerokai mažiau.

Luko Suslavičiaus „Išmanaus gaisrininko šalmo valdymo sistema“ – tai išmanus šalmas, į kurį montuojamas „Raspberry Pi3“, kamera, ekranas, oro jutiklis, matuojantis temperatūrą ir drėgmę. Kameros vaizdas perduodamas į ekraną, šalmas veikia kaip VR-virtualios realybės akiniai. Sistema reaguoja į temperatūrą ir drėgmę, duomenis išveda į ekraną. Šalmas, naudodamas Wi-Fi, jungsis prie ad-hoc tinklo. Naudojant ad-hoc tinklą gaisrininkui bus galima perduoti informaciją tekstiniu bei grafiniu būdu.

Daumanto Bulotos ir Luko Navickio „Įvairiaformių blynų spausdinimo įrenginio valdymo CNC posistemė ir blynų apvertimo ir temperatūros reguliavimo posistemė”. Apvertimo sistemą sudaro trys servo varikliai, o temperatūros reguliavimo sistemą sudaro termopora, jos keitiklis, kaitinimo plokštė, temperatūros reguliavimui skirtas servo variklis bei  LCD ekranas duomenims išvesti, taip pat mygtukai, skirti nustatyti procesui reikalingus parametrus. Šias dvi sistemas valdo vienas mikrovaldiklis.

Martyno Janulevičiaus „CNC graviravimo staklės“. Sukurtas CNC staklių grafinis 3D vaizdas bei pagamintos CNC graviravimo staklės.

Edmundo Keršio „Rotacinės automobilių stovėjimo aikštelės stendas“ – inovatyvus sprendimas automobilių parkavimui.

Ryčio Ivanausko „Sandėliavimo sistemos stendas“.

Viliaus Šerpetausko „Vandens lygio reguliavimo mokomasis stendas“.