Marius Gurskas

Kovo 16 d., trečiadienį, 12.40 val. Kauno kolegijos Verslo fakulteto Taikomosios komunikacijos Kūrybiškumo raiškos paskaitą ves kviestinis lektorius – Vyriausybės kanceliarijos Lietuvos įvaizdžio grupės vadovas Marius Gurskas, kuris ne tik studentus, bet ir Kauno kolegijos bendruomenę kvies diskutuoti „Kaip papasakoti gerą istoriją apie Lietuvą?“

M. Gurskas daugiau kaip 15 metų pasakoja apie Lietuvą, pasitelkdamas strateginę komunikaciją, viešąją diplomatiją, istorinę atmintį ir šalies ženklodarą. Kiekvienas pasakojimas – tarsi nauja atradimų ir galimybių kūrybinė kelionė, kurioje pasakojimas gali sutilpti į 280 Twitter įrašo simbolių, kelių mėnesių komunikacinę kampaniją ar trukti daugiau nei du metus, pasakojant Lietuvai ir pasauliui apie atkurtos valstybės praeitį, dabartį ir ateitį.

Susitikimo metu M. Gurskas pasidalins modernios Lietuvos pasakojimais, kuriuose stereotipų karalystės herojai, – šakotis, šiaudinė skrybėlė, Lietuvos sostinė – Ryga, – „kovoja“ su kartu su pasauliu kurtais karalystės herojais – lazeriais, startuoliais, IT, išmaniųjų miestų ir netradiciniais valstybės valdymo ar meno ir kūrybos sprendimais. Kas laimi? Kokios kovos strategijos taikomos? Ar žinome kas, kaip ir kada gali tikėtis pergalės? Tai klausimai, kurie bus keliami diskusijos metu.

Susitikimo metu susipažinsite su:

    • Lietuvos pozicionavimo užsienyje 2020–2030 m. strategijos kūrimo patirtimis ir iššūkiais,
    • Šalies pozicionavimo užsienyje koncepcija ir gerosiomis šalies rinkodaros praktikomis;
    • Sukurtomis šalies pristatymo užsienyje priemonėmis, kurias gali naudoti kiekvienas iš mūsų, pasakodamas apie šalį.
    • Taip pat išgirsite, kokia Lietuva yra matoma šiandien užsienio šalių žiniasklaidoje.

Atvira paskaita vyks Kauno kolegijoje, 202 aud. (Pramonės pr. 22A), kovo 16 d. 12.40  val.

Kviečiame dalyvauti!