Dar visai neseniai Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Sporto vadybos trečiakursiai Sportinės rekreacijos modulio metu gilinosi į lauko rekreaciją (pažintis su lėkščiasvydžiu). Gruodžio 1-ąją pradėta gilintis į vidaus rekreaciją bei jos pavyzdžius, tik šį kartą trečiakursių paskaitą praturtino išvyka į „Rio“ smėlio areną.

Šioje arenoje studentus pasitiko „Rio“ bendrasavininkis Gediminas Rožinskas. Arenos šeimininkas supažindino, kaip buvusio kartono fabriko vietoje atsirado ne tik aktyviam laisvalaikiui skirtos aikštelės, bet ir jauki poilsio erdvė, iš kurios galima stebėti visas „Rio“ vykstančias aistringas kovas. Negailėjo G. Rožinskas ir naudingų patarimų būsimųjų sporto vadybininkų ateities perspektyvoms, pavyzdžiui, pasiūlė pasvarstyti galimybę užsiimti individualia veikla pasinaudojant „Rio“ paslaugomis.

Kartu su G. Rožinsku aptarę vadybinius niuansus, vasaros ištroškę studentai turėjo galimybę išbandyti jėgas žaisdami populiariausią pajūrio sporto šaką – tinklinį. „Negalvojau, kad šis apsilankymas studentams suteiks tiek daug teigiamų emocijų“, – įspūdžiais po vizito dalijosi lektorė Jolanta Simanavičienė, pridurdama, jog  tokie vizitai, susitikimai su sporto verslo atstovais – geriausias būdas atrasti idėjas, kaip vystyti sporto vadybininko profesiją. Džiaugsmo neslėpė ir patys studentai, teigdami, jog išties norėtųsi į „Rio“ dar bent kartą sugrįžti.