Antri metai iš eilės Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto studentai turėjo progą įsitikinti, jog teisė – nebūtinai vien tik teorija ir sausais įstatymais apipintas mokslas. Ketvirtadienį, gruodžio 14 d., jie dalyvavo virtualiai vykstančiame tarptautiniame teisės žaidime (anfl. Businet International Law Game), kurį koordinavo Teisės katedros vedėja Iveta Vitkutė-Zvezdinienė bei katedros dėstytojas Mindaugas Slavinskas.

Šiame žaidime Kauno kolegijos  Teisės studijų programą atstovavo Klaudija Mikalajūnaitė, Agnė Paršiukaitė, Vaiva Medinytė, Roksana Jurešiūtė bei Brigita Valentėlytė.  Be šių Teisės antrakursių taip pat virtualioje erdvėje susitiko ir kitų Europos miestų studentai, todėl šis žaidimas būsimiesiems teisininkams buvo puiki proga lavinti tarpkultūrinę komunikaciją bei anglų kalbos žinias.

Businet International Law Game – žaidimas susijęs su tarptautiniais teisės klausimais. Žaidime dalyvauja komandos iš įvairių šalių – kiekviena grupė / komanda susideda iš studentų, kurie mokosi skirtingose ​​institucijose ir kalba kita gimtąja kalba. Žaidimas vyksta anglų kalba, kiekvienai komandai naudojantis Google disku bei „Skype“ platforma. Be šių įrankių, žaidimo metu studentai teisės klausimus sprendžia naudodamiesi ausinėmis, vaizdo kameromis ir taip svarsto, konsultuojasi bei bendrauja su savo komandos nariais, esančiais kitame Europos mieste (Antverpene, Berlyne, Brno, Madride, Varnoje ir kt.).

Klausimai ne retai reikalauja plataus spektro teisinių žinių, todėl kartais šis žaidimas gali tapti tikrai kietu riešutėliu. Tačiau studentai sutinka, kad tai naujas ir puikus mokymosi būdas, leidžiantis įgyti greitesnę orientaciją teisinėje sistemoje.