Minint Tarptautinę savanorystės dieną, gruodžio 5 d., Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Sporto vadybos katedra organizavo socialinę akciją „Pažink aktyvų laisvalaikį“, kurioje dalyvauti pasikvietė Kauno miesto savivaldybės globos namų auklėtinius.

Sporto vadybos katedros vedėjas dr. Andrius Brusokas pasakoja, kad sprendimas suorganizuoti tokį renginį gimė pagalvojus, kad tai būtų graži akcija prieš Kalėdas, turinti abipusės naudos: leidžianti įprasminti studentams sporto vadybos praktinius įgūdžius bei suteikianti gerų emocijų čia besisvečiuojantiems vaikams.

Džiugių emocijų išties netrūko – renginio dieną iniciatyvos ėmęsi Sporto vadybos trečiakursiai mažiesiems buvo paruošę visą puokštę pačių nuotaikingiausių rungčių bei konkursų. Jų laukė netradicinis žaidimas karavanas, kurio metu aiškintasi, kuris žaidėjas taikliausiai meta į krepšinio lanką. Taip pat suorganizuotos net dvi estafetės, pareikalavusios ne tik vikrumo, bet ir loginio mąstymo.

Renginio dalyvių laukė ir azartiškasis „Hel-pongas“, kurio metu varžytasi, kuri komanda į taikinį pataikys kuo daugiau teniso kamuoliukų. Beje, mažieji turėjo progą pažinti vis labiau populiarėjantį Lietuvoje lėkščiasvydį, dar kitaip vadinamąjį Frisbee, ir suprasti jo, kaip profesionalaus sporto, žaidimo taisykles. Anot trečiakursių, pastarosios sporto šakos jie laukė labiausiai, mat buvo įdomu išsiaiškinti, kaip šį žaidimą seksis žaisti tarp skirtingo amžiaus grupių žaidėjų.

„Savanorystė – tai pirmieji studentų žingsniai prisiliesti prie sportinės veiklos, prie sportinių renginių organizavimo; galimybė išmokti prisitaikyti prie nuolat kintančių situacijų bei greitai surasti tinkamiausius sprendimų būdus. Smagu matyti, kai studentai įgauna pasitikėjimo savimi ir drąsiai paima situaciją į savo rankas“, – po renginio įspūdžiais dalijosi Sporto vadybos trečiakursius kuravusi lektorė Jolanta Simanavičienė, teigdama, jog Sporto vadybos trečiakursiai išpildė jos lūkesčius.

Daugiau nuotraukų ČIA.