Šiandienos pasaulio varikliu vis dažniau tampa ne sausos teorinės žinios, bet patikrinta praktika. Vien tik iš vadovėlių gaunama informacija negali atspindėti kiekvieną valandą besikeičiančios finansų rinkos ir joje vykstančių procesų. Būtent šią spragą užpildo pirmoji Šiaurės Europoje „Bloomberg“ laboratorija, kurioje lapkričio 14–22 dienomis kartu su lektore Jolita Radzeviče svečiavosi Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Finansų antrakursiai bei trečiakursiai.

Lapkričio 14 d. viešėdami „Bloomberg“ terminale, studentai džiaugėsi suteikta galimybe  prisiliesti prie visame pasaulyje pirmaujančios ekonomikos ir finansų sistemos bei gyvai stebėti rinkų procesus. Tuo tarpu svečiuodamiesi šioje laboratorijoje lapkričio 22 d. keletas laimingųjų Finansų studijų krypties studentų buvo pakviesti į seminarą „LB investicinio portfelio valdymas Bloomberg pagalba“, kurį vedė Lietuvos banko vyr. analitikas Antanas Mikšys.

Pasak studentus lydėjusios lektorės J. Radzevičės, ši paskaita buvo tikras finansų aukštasis pilotažas. Kartu su studentais dėstytoja dėkoja KTU Finansų katedrai bei aktyviajai doktorantei Ramintai Benetytei ne tik už progą pamatyti kaip vyksta darbas su „Bloomberg“ platforma, bet ir už galimybę pasiklausyti tikro finansų srities eksperto.

Primename, kad „Bloomberg Professional“ – Kauno technologijos universiteto Ekonomikos ir verslo fakultete įkurta pirmoji Šiaurės Europoje programinė-informacinė platforma, kuri leidžia analizuoti rinką, atlikti tyrimus ir priimti sprendimus, remiantis realiojo laiko bei istoriniais duomenimis. „Bloomberg“ terminalo paslaugos teikiama nauda yra milžiniška. Šioje platformoje visa finansų rinkų informacija yra vienoje vietoje. Informacinę platformą „Bloomberg Professional” visame pasaulyje naudoja daugiau nei 320 tūkstančių verslo lyderių ir finansų profesionalų.