Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Apskaitos ir finansų katedros lektorės Danutė Binkienė bei Jolita Radzevičiūtė džiaugiasi išskirtine galimybe sudalyvauti ketvirtadienį, lapkričio 30 d., vykusiame didžiausiame iki šiol finansų technologijų renginyje – tarptautinėje „Fintech“ konferencijoje Vilniuje.  

Į šį Finansų ministerijos bei Lietuvos banko ir „Tech City Lithuania“ asociacijos organizuotą renginį susirinko daugiau nei 800 finansų rinkų politikos formuotojų, akademikų bei verslo atstovų iš Lietuvos, JAV, Švedijos ir kitų šalių.

„Fintech“ konferencijoje pranešimus skaitė pasaulinio lygio finansų ekspertai – Nobelio premijos laureatas R. J. Šileris, Jungtinių Amerikos Valstijų Valiutos kontrolės įstaigos kontrolierius K. Noreika ir daugybė kitų pasaulio, Europos bei Lietuvos finansų rinkų ekspertų.

Dėstytojams labai svarbu nuolat domėtis naujovėmis ir aiškinti studentams tai, kas aktualu jų profesinei veiklai, todėl dalyvavimas finansų technologijų renginyje leido sukaupti naujausias žinias, kuriomis lektorės ketina pasidalinti ir su savo studentais.