2017 metų lapkričio 17 dieną baigėsi pirmasis tarptautinio konkurso „Maisto technologas 2017“ etapas.

Iki nurodytos datos į konkursą užsiregistravo 17 komandų iš Austrijos, Baltarusijos, Portugalijos ir Lietuvos aukštųjų mokyklų. Pirmajame etape, lapkričio 17 dieną, konkurso dalyviai laikė testą nuotoliniu būdu. Testo užduotys buvo susietos su mikrobiologijos, matematikos, maisto saugos ir kokybės, fizikos-inžinerijos tematika.

Į antrąjį etapą pateko studentų komandos iš Gardino Janka Kupalos vardo valstybinio universiteto, Guardos politechnikos instituto, taikomųjų mokslų universiteto FH Upper Austria, Kauno kolegijos ir Valstybinės Klaipėdos kolegijos. Geriausius testo įvertinimus gavusios komandos yra kviečiamos dalyvauti antrajame etape, t. y. 2018 m. vasario 15 d. Kauno kolegijoje (Pramonės pr. 22, Kaunas) konkurso dalyviai turės atlikti praktines užduotis maisto produktų technologijos, juslinės analizės, mikrobiologijos ir maisto produktų kokybės nustatymo laboratorijose.

Konkursą „Maisto technologas 2017“ organizuoja Kauno kolegijos Technologijų fakulteto Maisto technologijos katedra kartu su Targovištės miesto Valachijos universiteto Aplinkos inžinerijos ir maisto mokslo fakultetu (Rumunija).