Studentų atstovybė

Studentų atstovybė 2015

Kauno kolegijos studentų atstovybė (KKSA) yra atrama visai šios institucijos studentų bendruomenei. Tai draugiškas kolektyvas, kuriame susibūrę kūrybingi, išradingi, originalūs bei entuziastingi studentai.

Pagrindinis KKSA tikslas – atstovauti Kauno kolegijos studentų interesus bei tarpininkauti tarp dėstytojų ir studentų.

KKSA funkcija – reprezentuoti Kauno kolegijos studentų veiklą ne tik pačioje kolegijoje, bet ir nacionaliniu lygiu.

Kauno kolegijos studentų atstovybėje funkcionuoja 7 komitetai: akademinių reikalų, socialinių reikalų, ryšių su visuomene, studentų pažymėjimo koordinavimo, finansų paieškos ir projektų, tarptautinių ryšių bei žmogiškųjų išteklių. Šių komitetų koordinatoriai sudaro KKSA prezidiumą – tai yra pagrindinis atstovybės valdymo organas. Visi KKSA padaliniai tiek atstovauja studentų interesus, tiek stengiasi gerinti studijų kokybę ir rūpinasi studentų laisvalaikiu.

Komanda mėgsta dinamiką – nuolat juda į priekį, ieško naujų sprendimų, padedančių atkreipti dėmesį į studentams ir dėstytojams rūpimus dalykus. Tai linksmas, veiklus ir, svarbiausia, didelis studentiškas kolektyvas, kuris atkakliai siekia užsibrėžtų tikslų. KKSA yra jauni, ambicingi, todėl jų veikla nuolat susidomi ir gretas papildo nauji nariai. Žinoma, KKSA taip pat susiduria ir su iššūkiais, įvairiomis kliūtimis, o sėkmingai įveikdami viską džiaugiasi ir dalinasi savo pasiektais rezultatais.

Ši studentų atstovybė stengiasi kuo geriau atstovauti Kauno kolegijos studentų interesus ir padėti formuoti gerą kolegijos įvaizdį, išlaikyti tradicijas jos viduje bei už jos ribų.

Kontaktai:

Kauno kolegijos studentų atstovybė KKSA
Pramonės pr. 22A-113, LT-50468 Kaunas
Tel. (8 37) 40 75 56
Faks. (8 37) 35 24 54
El. paštas kksa.rsv@go.kauko.lt
Interneto svetainė: www.kksa.lt

Prezidentė
Izabelė Rainytė
Tel. 370 6 37 71 342
El. paštas kksa.prezidentas@go.kauko.lt

Marketingo koordinatorius
Dovydas Tamašauskas
Tel. 370 6 78 68 683
El. paštas kksa.rsv@go.kauko.lt

Pasidalinkite savo nuomone:

Turite pastebėjimų? Pasiūlymų?
Norite išsakyti savo nuomonę ar pranešti apie įvykį?
Rašykite mums.

CAPTCHA vaizdas