Treneris: Rolandas Rakutis

Komandos sudėtis: Rytis Andriuška, Antanas Bertašius, Paulius Gabrilavičius, Paulius Irtmonas, Justas Janulis, Arminas Kelmelis, Mantas Klezys, Mantas Košelis, Aivaras Kručas, Domas Pociūnas, Edgaras Rupeika, Rytis Sasnauskas, Giedrius Stankevičius, Šarūnas Toločka, Martynas Valters, Gytis Vitkauskas, Kristijonas Zakas, Augustinas Žilinskas.

Veiklos, pasiekimai

2015/2016 m. sezonas

Lietuvos studentų krepšinio lygoje (LSKL) pirmoje grupėje iškovota 9 vieta. Kauno krepšinio mėgėjų lygoje (KKML) „A“ lygoje iškovota 4 vieta. Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynėse – absoliutūs lyderiai – laimėta 1 vieta.

2014/2015 m. sezonas

Kauno kolegijos krepšinio komanda debiutavo aukščiausioje Lietuvos studentų krepšinio lygoje – LSKL. Iki šiol nei vienai Lietuvos kolegijai nebuvo pavykę praverti LSKL durų, tokią galimybę Lietuvos studentų krepšinio lyga suteikė teigiamai įvertinusi paskutiniųjų 5 sezonų Kauno kolegijos krepšinio komandos rezultatus LSKL II grupės pirmenybėse, kur mūsų komanda visada lipdavo ant prizininkų pakylos.

Reguliarųjį sezoną šiemet mūsų komanda užbaigė 8 vietoje iš 11 komandų. Jau debiutiniame sezone, kolegijos komanda parodė, kad daugelyje rungtynių gali grumtis, kaip lygūs su studentų lygos senbuviais.

KKML „A lyga“ Kauno kolegijos komanda reguliarųjį sezoną užbaigė 3 vietoje, kur ketvirtfinalyje susitiks su VDU komanda.

„SIL“ draugiško aukštųjų mokyklų turnyre iškovojome I vietą.

„Perkūno Didžiosios“ taurės turnyre iškovojome 4 vietą.

2013/2014 m. sezonas

LSKL II grupėje iškovota II vieta. Šiaulių krepšinio arenoje finale, po gražios ir atkaklios kovos nusileidome LSU-2 komandai.

Lietuvos kolegijų žaidynėse iškovojome čempionų vardus, pusfinalyje ir finale užtikrintai nugalėtos: TTVAM ir Vilniaus kolegijos komandos.

KKML „A lyga“ Kauno kolegijos komanda iškovojo 5 vietą, kur ketvirtfinalyje po atkaklių kovų nusileidome daugkartiniams „A lygos“ čempionams „ Voluktės“ komandai.

„Perkūno Didžiosios“ taurės nugalėtojai. Turnyre dalyvavo 16 komandų, kurį nepralaimėję, nei vienų rungtynių laimėjo Kauno kolegijos komanda.

2012/2013 m. sezonas

LSKL II grupėje iškovota II vieta. VDU krepšinio arenoje finale, po permainingos ir atkaklios kovos 3 taškais nusileidome VDU-2 komandai.

Lietuvos kolegijų žaidynėse iškovojome čempionų vardus: Kaune vykusiuose finaluose finale nugalėjome Vilniaus kolegijos komandą.

KKML „A lyga“ debiutiniame sezone Kauno kolegijos komanda iškovojo III vietą, kur mažajame finale nugalėjome LSU komandą.

„Perkūno Mažosios“ taurės nugalėtojai.

Kauno kolegijos krepšinio komanda visada sau kelia pačius aukščiausius tikslus: tapome nugalėtojais „Perkūno Mažosios“ taurės turnyre ir patekome į „Didžiąją taurę“, laimėjome KKML „B lyga“ pirmenybes ir iškovojome teisę rungtyniauti KKML „A lygoje“ su stipriausiomis Kauno komandomis, taip pat ir LSKL II grupėje, sunkiu ir atkakliu darbu iškovojome galimybę rungtyniauti LSKL aukščiausioje lygoje, kur debiutiniame sezone įvykdėme sau iškeltus tikslus patekti tarp 8 stipriausių komandų.