• Renginiai

  2017 m. birželio mėn.
  P A T K P Š S
  « Geg   Lie »
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930  
 • Šokiai

  Modernių šokių grupė „KauKo“

  Šiuolaikinio šokio grupė

  Kauno kolegijos studentai, neabejingi šiuolaikinio šokio dinamikai ir ritmui, kviečiami į šiuolaikinių šokių grupę. Jungtis į komandą kviečia visuomenei žinomas jaunas šokio meistras, šokių studijos „Me Gusta“ treneris, Edvardas Ščeniovas, kuris, beje, yra Kauno kolegijos studentas.

  Visuomet besišypsantis ir gerą nuotaiką spinduliuojantis Edvardas savo vaikystės vasaras praleidęs šokių stovyklose suprato, kad šokis jam yra ne tik hobis, o gyvenimo aistra. Tobulindamas savo šokių įgūdžius 2007 metais tapo profesionaliu choreografu. Būdamas vienas pirmųjų Electro Dance (Tecktonic) stiliaus mokytojų Lietuvoje neapleido ir tokių šokių stilių kaip Hip-Hop, Street Dance, Popping, Locking, Krump, House, Wacking, Vogue.

  Edvardas savo unikalius sugebėjimus demonstruoja ne tik šokių aikštelėse ar treniruodamas savo grupes, tačiau ir dalyvaudamas įvairiose televizijos laidose – „Tu gali šokti“, „Šok ir lieknėk“ ir kt. „Esu motyvuojantis ir autoritetingas, siekiu nuolatinio tobulėjimo ir lyderystės“, – teigia treneris.

  Žiūrėkite Edvardo režisuoto šokio vaizdus.

  Repeticijos mokslo metų metu vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais 18.00–19.30 val. (Daugiafunkcė salė, Pramonės pr. 22, Kaunas).

  • Išsamesnė informacija teikiama telefonu (8 614) 63 058.

  Kauno kolegijos tautinių šokių kolektyvas „KauKas“

  Kauno kolegijos tautinių šokių kolektyvas susikūrė 2012 metų lapkritį.  Idėjos iniciatoriai  – studentai Dominykas Anužis, Linas Masaitis ir Vaidas Levanas – sugalvojo suburti šaunų šokių kolektyvą, kurio veikla įdomiai ir turiningai tęsiasi iki šiol.

  Pirmieji metai buvo ypač sėkmingi: jaunieji šokėjai turėjo galimybę dalyvauti įvairiuose koncertuose ir konkursuose. Didžiausias kolektyvo pasiekimas – puikus pasirodymas respublikiniame šokių konkurse „Pora už poros-2013“, kur iškovota antroji vieta.

  2014 m. vasarą „KauKas“ dalyvavo Baltijos šalių studentų Dainų šventėje „Gaudeamus“ Daugpilyje (Latvija), taip pat Respublikinėje dainų šventėje Vilniuje.

  2015 m. vasarą kolektyvas koncertavo tarptautiniame jaunimo festivalyje Italijoje.

  Iki 2015 m. rugsėjo 1 d. surengti 38 koncertai Kolegijoje, Kaune, Lietuvoje ir užsienyje. Šokėjai smagiai ir turiningai leidžia laiką kartu ne tik repeticijų metu – vyksta įvairūs susibūrimai laisvalaikiu, vakaronės po koncertų, mezgamos pažintys su kitų kolektyvų šokėjais.  Kolektyvas turi ir savo šventę – lapkričio 14 dieną, minint „KauKo“ gimtadienį, organizuojamas tautinių šokių kolektyvų festivalis „Rudens ratelis“.

  2015 m. vasarą kolektyvas koncertavo tarptautiniame jaunimo festivalyje Italijoje, 2016 m. pavasarį dalyvavo Čekijos sostinėje Prahoje vykusiame folkloro festivalyje, o 2016 m. vasarą vyko į koncertinę kelionę į Kroatiją.

  Iki 2016 m. rugsėjo 1 d. surengta 60 koncertų.

  „Kviečiame prisijungti šokėjus prie naujų draugų būrio! Šoksime bei leisime laiką kartu. Atsineškite didelį norą, o mes jus užkrėsime meile šokiui bei plačia šypsena. Ypač laukiami Kauno kolegijos pirmakursiai.“ – sako vadovas, tautinių šokių šokėjas Kęstutis Pušinaitis.

  Tautinių šokių kolektyvo repeticijos mokslo metų metu vyksta pirmadieniais ir trečiadieniais 19.00–21.00 val. (Daugiafunkcė salė, Pramonės pr. 22, Kaunas).

  Kolektyvo meno vadovas – Kęstutis Pušinaitis, baletmeisteris – Aurimas Tiškevičius, koncertmeisterė – Irina Judickienė.

  • Išsamesnė informacija teikiama telefonu (8 612) 60 565.

  Pasidalinkite savo nuomone:

  Turite pastebėjimų? Pasiūlymų?
  Norite išsakyti savo nuomonę ar pranešti apie įvykį?
  Rašykite mums.

  CAPTCHA vaizdas