• Renginiai

  2017 m. birželio mėn.
  P A T K P Š S
  « Geg   Lie »
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930  
 • Dramos studija

  Atrask studentišką laisvalaikįUžsiėmimų metu mokomasi pažinti save, lavinti vaizduotę, mimiką, balsu išreikšti nuotaikas, susipažįstama su scenos meno pagrindais. Kauno kolegijos dramos studijos aktoriai studijuoja įvairiausias studijų programas – nuo menų, medicinos, tecgnologijų iki socialinių mokslų – ir visi randa bendrą kalbą scenoje.

  Dramos studija per savo gyvavimo laikotarpį yra pristačiusi ne vieną didelio dėmesio sulaukusį pasirodymą. Studentai suvaidino pagal Iljos Ilfo ir Jevgenijaus Petrovo romaną pastatytą spektaklį „Dvylika kėdžių“,  pristatė Justino Marcinkevičiaus istorinės dramos „Mindaugas“ interpretaciją bei pagal Moriso  Meterlinko pjesę-pasaką sukurtą  „Žydrosios paukštės“ inscenizaciją. Šiuos spektaklius režisavo žinoma aktorė ir režisierė Olita Dautartaitė.

  Su jaunosios kartos režisieriumi Gildu Aleksa sukurti ir visuomenei padovanoti du spektakliai. 2015 metais sukurtame spektaklyje „Išminčiai: toli nuo namų“ jaunieji aktoriai moderniai perteikė emigracijos problemas. Spektaklio scenarijus – ne iš knygos, jį kūrė Kauno kolegijos studentas. 2016 metais žiūrovai turėjo galimybę pasimėgauti spektakliu „(Fe)Mitai“, kuriame paliečiama moters diskriminacijos problematika.

  Šiuo metu renkama nauja Dramos studijos grupė. Norintieji prisijungti kviečiami registruotis e. p. vytenis.kazlauskas@go.kauko.lt nurodydami savo kontaktus. Kai bus surinkta grupė, informuosime dėl susitikimų su vadovu.

  Pasidalinkite savo nuomone:

  Turite pastebėjimų? Pasiūlymų?
  Norite išsakyti savo nuomonę ar pranešti apie įvykį?
  Rašykite mums.

  CAPTCHA vaizdas