• Renginiai

  2017 m. rugsėjo mėn.
  P A T K P Š S
  « Rgp   Spa »
   123
  45678910
  1112131415
  • Keramikos simpoziumas
   Pradžia: 2017-09-15
   Pabaiga: 2017-09-17
   Vieta: Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultetas
  16
  • Keramikos simpoziumas
   Pradžia: 2017-09-15
   Pabaiga: 2017-09-17
   Vieta: Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultetas
  17
  • Keramikos simpoziumas
   Pradžia: 2017-09-15
   Pabaiga: 2017-09-17
   Vieta: Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultetas
  18192021222324
  252627282930  
 • Absolventų sėkmės istorijos

  Juozas Statkevičius, pasaulinio lygio drabužių dizaineris, teatro kostiumų dailininkas, šukuosenų meistras, grimuotojas, profesionalus modelis, Justino Vienožinskio menų fakulteto absolventas (studijas baigė 1988 m., kuomet mokymo įstaiga vadinosi Kauno Stepo Žuko taikomosios dailės technikumu):

  Su šios įstaigos dėstytojomis mane sieja labai artimi ir draugiški santykiai: jos visada aplanko visus mano spektaklius, šou. Mūsų draugystė tęsiasi daugiau kaip 20 metų – nuo tada, kai baigiau šią mokyklą, tuo metu vadintą technikumu. Visos žinios, kurias aš čia gavau, man pravertė visur: ir Paryžiuje, ir Niujorke, ir Maskvoje. Vien talento neužtenka, akiratį privalai turėti, kad pats galėtum vertinti ir suprasti tai, kas tikra, nuostabu, vidutiniška ar tik apgailėtinas šlamštas. Galiu džiaugtis, kad turiu mažą lentelę prie auditorijos durų (2009 m. Kauno kolegijoje atidaryta Juozo Statkevičiaus vardo auditorija) ir didelę pasiaukojančių, dėmesingų dėstytojų širdį.

  Evaldas Šemiotas, interneto svetainės www.penalty.lt žurnalistas, nepriklausomas fotožurnalistas, Technologijų fakulteto Leidybos ir poligrafijos absolventas (studijas baigė 2000 m.):

  Studijas rinkausi pagal veiklą, kuria tuo metu užsiėmiau. Dirbau žurnalistu ir pritrūko techninių žinių leidybos srityje. Ko norėjau – tą gavau. Tiesa, aukštoji mokykla ne tik parenka vadovėlius ir patikrina žinias; ji iš žmogaus galutinai formuoja asmenybę. Į studijų suolą sėdau vėlokai, tai yra jau susiformavusiais charakterio bruožais ir pozicijomis. Tad studijų metais daugiau progresavau žinių kaupimo aspektu, o ne keitėsi mano asmeninės pažiūros ar pozicijos. Kai studijos buvo baigtos, kūrėsi Kauno kolegija. Tas virsmas atrodė labai įdomus, nusprendžiau pasilikti dar vieneriems metams ir pasitobulinti kitoje mano profesijos srityje. Prisipažinsiu, idėja studijuoti techninius dalykus vėliau buvo pamiršta, o per tuos papildomus metus labiau nei vadovėliai ir egzaminai domino visuomeninė studentiška veikla. Pasinėriau į kuriamos naujos institucijos studentų atstovybės formavimą, žurnalo „Siena“ leidybą. Tai veikė mano apsisprendimą likti keletą metų dirbti kolegijoje. Dabar, žvelgiant retrospektyviai, man sudėtinga išskirti, kurie metai, ką davė: studijų metu gavau pakankamai svarų specialybinių žinių bagažą, brangių man draugų ratą. Darbas „Sienoje“ ir studentų atstovybėje gana apčiuopiamai pakeitė mano pasaulėžiūrą. Bendraudamas su kolegijos direktoriumi dr.M.Misiūnu, kitais vadovais įgijau praktinių vadybos žinių, juose pažinau asmenybes, kurias ir dabar laikau pavyzdžiais daugelyje gyvenimo situacijų. Po studijų metų prabėgus aibei dienų, man miela prisiminti ar sutikti savo dėstytojus: V.Valčiuką, K.Reševičių, F.Zubką, D.Sekmokienę, R.Venckų, J.Lukšaitę, D.Senvaitytę, S.Paliuką, kitus.

  Asta Filimonenkovienė, UAB ,,Forumo rūmai“ teisininkė, Kauno kolegijos Ekonomikos ir teisės fakulteto Teisės absolventė (studijas baigė 2007 m.):

  Visuomet svajojau mokytis teisę ir dirbti teisinį darbą. Į Kauno kolegiją studijuoti teisę stojau todėl, jog nepatekau į tuomet organizuojamas dienines universitetines teisės studijas, tačiau dabar to visiškai nesigailiu ir netgi labai džiaugiuosi. Studijuodama kolegijoje dalyvavau Erasmus mainų programoje bei kituose įvairiuose projektuose (vienas iš jų vyko dvi savaites Suomijoje), kur įgijau nemažai gyvenimiškos patirties, praplėčiau savo akiratį. Paskaitos šioje aukštojoje mokykloje buvo įdomios, studijų direkcija visuomet teikdavo pirmenybę studento interesams (ypač katedros vadėja A.Žemeckė ir fakulteto dekanė D.Kleinienė). Apie visus dėstytojus be išimties galiu pasakyti tik šilčiausius žodžius: jie kompetentingi, išmanantys savo dalyką, mielai bendraujantys su studentu, pasiruošę padėti, geranoriški. Ypač prisimenu darbo, verslo teisės, kriminalistikos, vertybinių popierių rinkos, anglų kalbos paskaitas. Dėl mano įgytų žinių ir jau turimos praktinės patirties buvau pakviesta dirbti į didžiausią Lietuvoje laisvalaikio, pramogų ir verslo centrą ,,Forum Palace“. Dirbu teisininke ir toliau sėkmingai gilinu žinias bei keliu kvalifikaciją Vilniaus universitete.

  Irma Kriaučiūnienė, UAB „Architektūra ir dizainas“ architektė, interneto svetainės www.dekoravimostudija.lt vadovė, Kauno kolegijos Technologijų fakulteto Interjero elementų konstravimo ir gamybos absolventė (studijas baigė 2005 m.):

  Mokslą Kauno Kolegijoje su meile ir džiaugsmu prisiminsiu visą savo gyvenimą, nes jis tiesiogiai palietė visus mano šeimos narius: studijas pradėjau turėdama keturių mėnesių dukrytę, vienoje grupėje studijavau kartu su savo vyru Rimantu, o mokslus baigiau paskutinį mėnesį besilaukdama sūnelio. Žinoma, buvo ir labai sunkių akimirkų, bet dabar liko tik šilti ir malonūs prisiminimai. Svarbiausi dalykai, kuriuos suteikė mokslai, tai sugebėjimas priimti greitus ir svarbius sprendimus, pasitikėjimas ir, žinoma, profesionalus darbo atlikimas. Visi dėstomi dalykai man buvo įdomūs ir reikalingi, o labiausiai patiko tos paskaitos, kurios tiesiogiai susijusios su specialybe: kompozicija, piešimas, braižyba, konstravimas ir informacijos technologijų paskaitos. Labiausiai įsimintinos akimirkos… tai nuostabus laikas, kurį praleidome kartu su grupės draugais dėstytojų auditorijose, atlikdami kursinius darbus. Taip pat linksmai ir prasmingai praleistos valandos diskutuojant ir konstruktyviai ginčijantis su dėstytojais įvairiomis temomis.

  Evaldas Pakštys, UAB „Talpinimo centras“ direktorius, Ekonomikos ir teisės fakulteto Įstaigų ir įmonių administravimo absolventas (studijas baigė 2008 m.):

  Kauno kolegijoje pradėjau studijuoti 2004 m. Tuo metu jau buvau pradėjęs savo pirmą verslą, tačiau beveik be jokių verslo vystymo žinių ar praktikos. Turėjau tik viziją ir daug studentiško entuziazmo. Iš esmės niekada nepasižymėjau itin dideliu noru mokytis, mokykla buvo tarsi priverstinė tarnyba su nuobodžia rutina, bet Kauno kolegijoje požiūris į mokslą pasikeitė. Studijų metu įgijau žinių, kurios padėjo geriau suprasti verslo vystymo procesus, sėkmingai pardaviau pirmąjį verslą, atidariau naują įmonę, sutikau daug įdomių ir protingų žmonių, kurie tapo draugais ar bendradarbiais. Didelį ačiū norėčiau skirti lektorei V.Piligrimienei už kantrybę ir pastangas „įkalti“ į galvą fundamentalius dalykus, kurių dėka krizės metai tapo galimybių metais. Jeigu būtų galimybė grįžti į 2004 m. ir viską pakeisti, vieno dalyko tikrai nekeisčiau – Kauno kolegijos.

  Valentina Berežnaja-Demidenko, Jonavos rajono socialinių paslaugų centro direktorė, Kauno kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto Socialinio darbo katedros absolventė (studijas baigė 2003 m.):

  Studijos Kauno Kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete, Socialinio darbo katedroje, tapo pirmu mano profesinio kelio laipteliu. Ir ne tik todėl, kad studijuodama įgijau daug profesinių žinių bei įgūdžių, bet ir dėl asmeninio augimo galimybių. Vėliau, studijuodama kitose aukštosiose mokyklose, pasigedau šioje kolegijoje vystomo požiūrio į studijas, kaip į asmeninio potencialo atskleidimo procesą. Studijų metu organizuojami grupinio darbo, viešųjų pristatymų, debatų, kūrybinių projektų ruošimo, supervizijų užsiėmimai/paskaitos paskatino mano ir kitų studentų vidinių resursų atskleidimą, didesnį pasitikėjimą savimi; suformavo lyderystės, bendravimo ir komandinio darbo įgūdžius. Dėstomų dalykų paskaitos pasižymėjo glaudžiu teorijos ir praktikos sąryšiu, teoriją lydėjo praktiniai pavyzdžiai, kūrybinės užduotys. Pažymėtinos psichologijos ir grupinės supervizijos paskaitos, kurių įtakos dėka vėliau pasirinkau bakalauro ir magistro psichologijos studijas. Šiuo metu Kauno kolegija yra ne tik pirmoji aukštojo mokslo įstaiga, kurios absolvente esu, bet ir įvairių socialinių projektų partnerė. Nuo 2008 m. kartu su Kauno Kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto Socialinio darbo katedra sėkmingai vykdome socialinių darbuotojų padėjėjų kvalifikacinius mokymus, Jonavos r. socialinių paslaugų centre Kolegijos studentai atlieka praktiką. Manau, tokie šaunūs studijų ir bendradarbiavimo rezultatai būtų neįmanomi be žmogiškųjų išteklių potencialo. Kauno Kolegijos Socialinio darbo katedroje dirbo ir dirba nuostabūs, profesionalūs, kūrybingi ir savo veikla „degantys“ dėstytojai. Tad esu nuoširdžiai dėkinga visam Kauno Kolegijos personalui už jų nelengvą ir tokį svarbų darbą.

  Rasa Kvėdėrienė, Kėdainių lopšelio-darželio „Pasaka“ socialinė pedagogė ir Kėdainių kalbų mokyklos bibliotekininkė, Kauno kolegijos Kėdainių Jonušo Radvilos fakulteto Socialinės pedagogikos absolventė (studijas baigė 2008 m.):

  Studijos Kauno kolegijoje padėjo įgyti specialybę, kuri koreliavo su mano charakterio bruožais. Specialybę rinkausi jau turėdama nemažai gyvenimiškos patirties, todėl tiksliai žinojau, dėl ko šią specialybę noriu studijuoti. Studijos šioje aukštojo mokslo institucijoje man padėjo pasirengti būti specialiste, praplėtė akiratį, padėjo pasitikėti savimi. Išmokau teikti pagalbą kitiems. Studijuodama gavau daug specialybės žinių: psichologijos, teisės ir kt. Kėdainių J. Radvilos fakultete dirba daug savo dalyką išmanančių dėstytojų, kurių paskaitų metu įgytos žinios yra naudingos ir tolimesnėje mano darbo veikloje. Studijų metu buvo daug įsimintinų akimirkų ir įvairiausių renginių, palikusių šiltus prisiminimus.

  Mindaugas Samuolaitis, UAB „Haldeta“ direktorius, Ekonomikos ir teisės fakulteto Įstaigų ir įmonių administravimo absolventas (studijas baigė 2008 m.):

  Studijos ir veikla Kauno kolegijoje iš dalies, manau, sukonkretino mano gyvenimo tikslus ir siekius. Bendravimas su tikrai profesionaliais dėstytojais, kurie ne tik išmano teorinę savo dėstomų modulių esmę, bet pasidalina ir praktinėmis žiniomis, dėstomi dalykai, kurie tiesiogiai siejami su studijuojama specialybe, naujas draugų ratas, patirtis organizuojant veiklą studentų atstovybėje, įvairūs seminarai, mokymai ir konferencijos – visa tai prisidėjo formuojantis mano tikslams ir požiūriui į tai, ko aš noriu ir ko sieksiu. Nors ir baigėsi studijos Kauno kolegijoje, tačiau į ją užsukti ir pabendrauti su dėstytojais visada yra malonu, nes praėjus studijų laikotarpiui į buvusius dėstytojus jau pradedi žiūrėti ne tik kaip į dėstytojus, bet kaip ir į draugus, kurie su tavimi pasidalino savo žiniomis. Jei kas paklaustų, kurie gyvenimo metai buvo patys įsimintiniausi, manau, drąsiai galėčiau pasakyti, kad tai metai, kai studijavau Kauno kolegijoje. O įsimintinų akimirkų buvo daug – pradedant paskaitomis, baigiant studentiškais renginiais ir šventėmis. Kolegija man davė tris dalykus: naują draugų ratą, žinias ir patirtį, kuri tikrai pasiteisino jau ne kartą gyvenime.

  Pasidalinkite savo nuomone:

  Turite pastebėjimų? Pasiūlymų?
  Norite išsakyti savo nuomonę ar pranešti apie įvykį?
  Rašykite mums.

  CAPTCHA vaizdas