• Renginiai

  2017 m. gegužės mėn.
  P A T K P Š S
  « Bal   Bir »
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031  
 • Studentams

  Skiltyje „Studentams“ sužinosite apie studijų ir praktikos galimybes Lietuvoje ir užsienyje. Kokias studijų programas realizuoja Kauno kolegija, kaip vyksta studijų organizavimas, ką reiškia profesinio bakalauro studijos?  Būdami Kauno kolegijos studentais turite daug galimybių dalyvauti nacionaliniuose ir tarptautiniuose projektuose, konferencijose, parodose ar kituose renginiuose.

  Svarbu ne tik kokybiškos studijos, bet ir studentiškos veiklos po paskaitų ar praktinių užsiėmimų. Į laisvalaikio veiklas įsijungti kviečia kolegijos studentų atstovybė, kultūros kolektyvai, institucijoje gausu galimybių sportuoti, užsiimti sveika gyvensena. Taip pat gyvos savanorystės tradicicijos.

  Kauno kolegija teikia įvairias paslaugas studentams. Aktualu įvairūs pažymų užsakymai, ECDL laikymo procedūra, apgyvendinimo bendrabučiuose galimybės. Svarbi ir finansinė informacija. Sužinokite apie įmokų už studijas sistemos veikimo principą, stipendijas ir kitus finansinius klausimus.  Ką studentai veika po studijų, ar lengva integruotis į darbo rinką, sužinosite pasikonsultavę su Kauno kolegijos karjeros centru.

  Paskaitų tvarkaraščiai

  Pasidalinkite savo nuomone:

  Turite pastebėjimų? Pasiūlymų?
  Norite išsakyti savo nuomonę ar pranešti apie įvykį?
  Rašykite mums.

  CAPTCHA vaizdas