• Renginiai

  2017 m. rugsėjo mėn.
  P A T K P Š S
  « Rgp   Spa »
   123
  45678910
  1112131415
  • Keramikos simpoziumas
   Pradžia: 2017-09-15
   Pabaiga: 2017-09-17
   Vieta: Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultetas
  16
  • Keramikos simpoziumas
   Pradžia: 2017-09-15
   Pabaiga: 2017-09-17
   Vieta: Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultetas
  17
  • Keramikos simpoziumas
   Pradžia: 2017-09-15
   Pabaiga: 2017-09-17
   Vieta: Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultetas
  18192021222324
  252627282930  
 • Pasaulinę sveikatos dieną – sveikatos patikra ir patarimai

  Pasaulinę sveikatos dieną – studentų patarimaiPasaulinės sveikatos dienos proga Kauno kolegijos Medicinos fakulteto specialistai  kviečia visus nemokamai pasitikrinti savo brangiausią turtą – sveikatą – ir gauti patarimų iš medicinos profesionalų.  Balandžio 7 dieną 10-14 valandomis vyksiantis renginys kviečia atvykti kauniečius, kurie neabejingi savo sveikatai.

  Atvykusių į Kauno kolegijos centrinių rūmų kompleksą, esantį Pramonės prospekte, laukia keturių sričių dėstytojai ir studentai, kurie lankytojus konsultuos individualiai. Renginio dalyviai galės pasitelkdami profesionalų pagalbą įvertinti asmeninę sveikatos būklę.

  Slaugos katedros studentai ir dėstytojai pamatuos arterinį kraujospūdį, nustatys gliukozės kiekį kraujyje, mokys pirmosios pagalbos teikimo subtilybių. Biomedicinos diagnostikos katedros studentai ir dėstytojai atėjusiems nustatys gliukozės kiekį kraujyje ir suteiks informaciją apie pirmuosius cukrinio diabeto požymius.  Į tokį tyrimą rekomenduojama atvykti nevalgius ir negėrus.

  Burnos sveikatos specialistai pristatys individualios burnos higienos priemones, naudojamas vyresnio amžiaus pacientams, nešiojantiems išimamus ir neišimamus dantų protezus. Renginio lankytojams studentai ir dėstytojai teiks konsultacijas, kaip valyti dantis ar protezus, kokios galimos pasekmės nevalant dantų. Farmakotechnikos katedros specialistai patars, kaip stiprinti ir išsaugoti sveikatą vaistiniais augalais, augančiais Lietuvos miškuose ir pievose.

  Pageidaujantys išsamesnių patarimų, kiek užsiimti aktyvia fizine veikla, galės apsilankyti reabilitacijos katedros zonoje. Čia konsultantai padės įvertinti kūno antropometrinius duomenis, kraujo įsisavinimą deguonimi, fizinės veiklos rodiklius, patars, į kokio aktyvumo fizinį krūvį geriausia orientuotis.

  Apie sveiką odą  pasakos ir jos būklę pagelbės nustatyti kosmetologijos katedros dėstytojos bei studentės, negailėsiančios patarimų, kaip taisyklingai prižiūrėti veidą.

  Anot renginio organizatorių – Kauno kolegijos Medicinos fakulteto atstovų, kolegijoje formuojasi graži tradicija raginti miestiečius paminėti pasaulinę sveikatos dieną atliekant įvairią sveikatos diagnostiką.

  Renginys Kauno kolegijoje, skirtas pasaulinei sveikatos dienai paminėti
  Balandžio 7 diena, 10-14 val.
  Sveikatos patikros punktai:
  Aktyvaus judesio studija (Pramonės pr. 22, I a.)
  „Vero Cafe“ kavinukė (Pramonės pr. 20, I a.)

  Pasidalinkite savo nuomone:

  Turite pastebėjimų? Pasiūlymų?
  Norite išsakyti savo nuomonę ar pranešti apie įvykį?
  Rašykite mums.

  CAPTCHA vaizdas