• Renginiai

  2017 m. birželio mėn.
  P A T K P Š S
  « Geg   Lie »
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930  
 • Studentai ir moksleiviai susitiks imitacinių bendrovių mugėje

  Renginio akimirkaBalandžio 6 dieną, ketvirtadienį,  nuo 10 val. Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakultete (407 aud., Pramonės pr. 22A, Kaunas) vyks tradicinė kasmet organizuojama imitacinių bendrovių (IB) mugė „Kūrybiškumas – sėkmingo verslo variklis 2017“.

  Mugės tikslas – ugdyti jaunimo verslumą. Kaip teigia viena iš renginio organizatorių Aušra Arminienė, „kūrybiškumas versle – vienas svarbiausių rodiklių, verčiančių judėti į priekį, tai gebėjimas galvoti nestandartiškai, nebijoti būti kitokiu. Studentams galimybė dalyvauti mugėje ir atstovauti savo imitacinę bendrovę yra puiki proga pademonstruoti savo žinias, idėjas, aktyvumą,  energiją ir tapti kūrybiškais darbuotojais dažnam pirmoje savo karjeros įmonėje – imitacinėje bendrovėje“.

  Šiemet renginyje varžysis studentų komandos iš Vadybos ir ekonomikos fakulteto imitacinių bendrovių „Talija“ (vadovė A. Arminienė), „Turistlandija“ (vadovė R. Šabrinskienė), „Skanaus“ (vadovė A. Ragelienė), „Raštmena“ (vadovė L. Kupstienė), „Žiedūna“ (vadovė J. Savickienė) – pastaroji IB šiais metais minės 20-ąsias susikūrimo metines. Jau kelintus metus iš eilės prie studentų jungiasi ir moksleiviai iš Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro bei dalyvaus mokiniai iš Garliavos Jonučių gimnazijos.

  Šiais metais renginys vyks Tarptautinės savaitės metu, todėl mugėje sulauksime ne tik Kauno kolegijoje studijuojančių tarptautinių studentų, bet ir svečių iš kitų šalių. Mugės dalyvius vertins komisija: atstovai iš „Simulith“ centro, verslo profesionalai, KK darbuotojai ir praktikas IB atlikę Vadybos ir ekonomikos fakulteto absolventai bei studentai.

  Mugė „Kūrybiškumas – sėkmingo verslo variklis“ Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakultete organizuojama jau septinti metai iš eilės. Anksčiau praktikantų bendrovė vadinta verslo praktinių mokymų firma (VPMF), tačiau nuo šių mokslo metų pavadinimas pakeistas ir dabar šios bendrovės vadinamos imitacinėmis bendrovėmis (IB).

  Mugės organizatoriai maloniai kviečia visus Kauno kolegijos bendruomenės narius ir miestiečius atvykti į IB mugę ir savo akimis pamatyti, kaip šiandienos jaunimas kuria verslo idėjas.

  Pasidalinkite savo nuomone:

  Turite pastebėjimų? Pasiūlymų?
  Norite išsakyti savo nuomonę ar pranešti apie įvykį?
  Rašykite mums.

  CAPTCHA vaizdas