Šią interneto svetainę pristato Kauno kolegija. Jums apsilankius mūsų interneto svetainėje, mes renkame tam tikrą informaciją apie jūsų apsilankymą, jūsų kompiuterį ir jūsų veiklą mūsų svetainėje. Minėta informacija saugoma jūsų žiniatinklio naršyklės slapukuose (angl. cookies). Šių slapukų informacija naudojama tam, kad mūsų svetainėje jums būtų gera ir patogu.

Kas yra slapukas?

Slapukas – tai jūsų žiniatinklio naršyklėje saugomas nedidelis tekstinis failas, kuris atpažįstamas mūsų svetainėje, jums dar kartą joje apsilankius. Todėl mes galime suteikti jums tinkamiausią informaciją ir praturtinti jūsų patirtį mūsų svetainėje. Slapuke nėra jokios asmeninės informacijos, ir jis nėra kenksminga programa arba virusas.

Kaip išvengti slapukų?

Jei nenorite gauti slapukų, galite juos užblokuoti arba iš savo naršyklės ištrinti esamus slapukus. Toliau pateikiamos nuorodos, kuriose paaiškinta, kaip ištrinti ir blokuoti slapukus.

Kam mes naudojame slapukus savo svetainėse?

Mes naudojame slapukus tam, kad jūsų patirtis mūsų svetainėje būtų pati geriausia. Taip pat mes galime stebėti jūsų veiklą svetainėje, ir atitinkamai ją tobulinti.
Mes taip pat naudojame slapukus stebėti įvairioms rinkodaros kampanijoms. Tokiu būdu sužinome, kuris jų yra veiksmingos, ir keičiame svetainę pagal tai, kas jums patinka.
Slapukai taip pat naudojami interneto svetainėje atliekamoms apklausoms – jie leidžia neužduoti jums klausimų kiekvieną kartą, kai grįžtate į mūsų svetaines.​

Kokius slapukus naudojame savo interneto svetainėse?

Mes naudojame įvairias išorės priemones ir sistemas, pavyzdžiui, stebėjimo ir analizės sistemas, el. paštu siunčiamus naujienlaiškius, „AdWords“ ir reklamjuostes. Šios sistemos taip pat talpina slapukus. Minėti slapukai vadinami trečiosios šalies slapukais.
Trečiosios šalies slapukai gali būti nustatyti tada, kai jūs susisiekiate su mumis elektroniniu paštu arba per reklamjuostes, bet taip pat ir tada, kai lankotės mūsų svetainėje.

Slapukų veikimo trukmė

Mūsų svetainėje talpinamų slapukų veikimo trukmė įvairi. Kai kurie jų nustoja veikti, kai tik uždarote naršyklę, o kiti galioja keletą dienų / mėnesių / metų. Ilgesnės trukmės slapukai reikalingi tam, kad būtų galima įvertinti, ar esate naujas lankytojas ar pakartotinai lankotės mūsų svetainėje.
Daugiausia mes naudojame standartinės veikimo trukmės slapukus (kuri nustatoma juos naudojančių sistemų). Kai kuriais atvejais slapukų veikimo trukmę galime pakeisti. Tačiau mes negalime valdyti trečiosios šalies slapukų veikimo trukmės, nes jie priklauso mūsų partnerių ir agentūrų naudojamoms išorinėms sistemoms.

Trečiosios šalies slapukai

„Google Analytics“. Matuoja apsilankymų mūsų svetainėje srautą.
Slapukai automatiškai nustoja galioti, praėjus tam tikram skaičiui dienų / metų po paskutinio jūsų apsilankymo.
„YouTube“. Savo svetainėse rodome „YouTube“ vaizdo įrašus. „Youtube“ talpina slapukus, kurie įsimena jūsų vaizdo grotuvo nustatymus. Pavyzdžiui, jeigu pakeitėte „YouTube“ vaizdo įrašo garsumą, slapukas tai įsimins iki kito karto, kai jūs vėl peržiūrėsite „YouTube“ vaizdo įrašą.

Kaip ištrinti slapukus?

Jei nuspręstumėte ištrinti visus iki šiol gautus slapukus, nurodymus rasite spustelėję toliau pateiktą nuorodą. Šie nurodymai apima daugumą iš naudojamų naršyklių.
Primename, kad jūs ištrinsite ne tik iš mūsų, bet ir iš visų kitų svetainių gautus slapukus.