• Renginiai

  2017 m. rugsėjo mėn.
  P A T K P Š S
  « Rgp   Spa »
   123
  45678910
  1112131415
  • Keramikos simpoziumas
   Pradžia: 2017-09-15
   Pabaiga: 2017-09-17
   Vieta: Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultetas
  16
  • Keramikos simpoziumas
   Pradžia: 2017-09-15
   Pabaiga: 2017-09-17
   Vieta: Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultetas
  17
  • Keramikos simpoziumas
   Pradžia: 2017-09-15
   Pabaiga: 2017-09-17
   Vieta: Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultetas
  18192021222324
  252627282930  
 • Veikla Briuselyje: pristatyti robotikos pasiekimai, sulaukta pasiūlymų bendradarbiauti

  Veikla Briuselyje: pristatyti robotikos pasiekimai, sulaukta pasiūlymų bendradarbiauti„Ateityje mūsų kolegijai reikėtų orientuotis į dalyvavimą  UAS4 EUROPE tinklo renginiuose, nes tinklas yra aktyvus Europos aukštojo mokslo politikos formuotojas,“ – tokią veiklos kryptį brėžia Kauno kolegijos direktoriaus pavaduotoja studijoms ir mokslui dr. Nijolė Zinkevičienė, dalyvavusi tinklo konferencijoje Belgijoje.

  UAS4 EUROPE yra naujas tarptautinis aljansas, vienijantis EURASHE, UASnet, Vokietijos, Šveicarijos ir Austrijos taikomųjų mokslų universitetų asocijuotas struktūras ir siekiantis šio sektoriaus reikšmingumo Europoje ir globaliu mastu. Vienas iš šio tinklo prioritetų – minėto sektoriaus ryšių su veiklos pasauliu rezultatyvumas ir poveikis regionams bei visuomenės vystymuisi.

  Kovo 15 dieną Kauno kolegijos atstovai dalyvavo pirmą kartą organizuotoje šio tinklo konferencijoje „Universities of Applied Sciences: Maximising Success in Horizon 2020 and Beyond“ Briuselyje, kurioje dalyviams pristatė Kauno kolegijos studentų ir dėstytojų įdirbį robotikos srityje.

  Kauno kolegijos direktoriaus pavaduotoja studijoms ir mokslui dr. N. Zinkevičienė  ir Technologijų fakulteto Informatikos katedros lektorius Danielius Adomaitis priėmė kvietimą apie robotikos pasiekimus pasakoti konferencijos teminėse dirbtuvėse. Vienoje iš jų – „Enabling and Industrial Technologies, Digitalisation“ – ir buvo pasidalinta gerąja patirtimi robotikos tyrimų srityje. Konferencijos dalyviai turėjo galimybę sužinoti apie šiuos kolegijos Automatinio valdymo, Kompiuterinių tinklų administravimo, Infotronikos programų studentų, absolventų bei jiems pagelbėjusių dėstytojų projektus:

  • Automobilių stovėjimo aikštelės automatinio valdymo sistemos stendas (studentas A. Raižys, vadovas A. Aleksonis)
  • Nuotoliniu būdu valdomos 3 aukštų automobilių parkavimo informacinės sistemos stendas (studentai V. Džiaugys ir G. Dalangauskas, vadovas D. Adomaitis)
  • Specialios paskirties nuotoliniu būdu valdoma roboto transportavimo platforma (studentas M. Aikas, vadovai D. Adomaitis ir I. Šajev)
  • Automatizuoto šiltnamio informacinė sistema (studentė M. Goštautaitė, vadovas D. Adomaitis)
  • Geležinkelio ruožo valdymo informacinė sistema (studentas G. Pricevičius, vadovas D. Adomaitis)

  Kauno kolegijos atstovų pranešimu ypač susidomėjo kolegos iš Danijos, Šveicarijos ir Vokietijos. Gauta konkrečių pasiūlymų bendradarbiauti, kurie susiję su studijomis ir mokslo taikomaisiais tyrimais Technologijų fakultete. „Konferencijoje užmegzti ryšiai atveria kelius tarptautiniam dėstytojų ir studentų bendradarbiavimui studijose, t.y. dėstytojų ir studentų mainams, taip pat bendriems taikomiesiems moksliniams tyrimams robotikos srityje,“ – naudą įžvelgia dr. N. Zinkevičienė.

  Pavaduotoja apibendrina, kad tai buvo pirmoji UAS4EUROPE konferencija, sudariusi galimybę susitikti taikomųjų mokslų universitetų tyrėjams, išgirsti Europos Komisijos atstovų nuomonę apie sektoriaus svarbą Europos aukštajame moksle, išklausyti ekspertų patarimų dėl paraiškų Europinių mokslo programų projektams rengimo, pasidalinti gerąja taikomųjų mokslinių tyrimų organizavimo ir vykdymo patirtimi, gera proga užmegzti temines partnerystes Europoje.

  Pasidalinkite savo nuomone:

  Turite pastebėjimų? Pasiūlymų?
  Norite išsakyti savo nuomonę ar pranešti apie įvykį?
  Rašykite mums.

  CAPTCHA vaizdas