Gegužės 18d. Kauno kolegijoje įvyko visuomenei skirtas renginys pavadinimu „Pažvelk į negalią KITAIP“, kurį organizavo Medicinos fakulteto antrojo kurso ergoterapijos studentai. Tikslas – supažindinti visuomenę su negalią turinčių žmonių kasdienybe ir sugriauti  stereotipą, jog tai gali būti kliūtis gyventi pilnavertiškai. Šiame renginyje dalyvavo įvairios organizacijos, bendruomenės ir centrai: Kauno apskrities Parkinsono draugija, Kauno ir Marijampolės regionų aklųjų centras, Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centras, Kauno žmonių, sergančių Artritu, bendrija, taip pat netrūko ir studentų, dėstytojų bei visų kitų, kurie ryžosi sudalyvauti.

Pirmoji renginio dalis prasidėjo Reabilitacijos katedros vedėjos Mildos Gintilienės sveikinimo žodžiu, po to sekė bendruomenių prisistatymai. Keletas dalyvių pasidalino savo kasdienybe, laisvalaikiu ir pomėgiais.  Kiekvienas buvo supažindintas su ergoterapijos specialybe, jos paskirtimi bei nauda. Pertraukos metu dalyvius studentai pasitiko su vaišėmis bei pristatė savo gamybos ergoterapines priemones, kurias galėjo išbandyti visi norintys. Vieni skubėjo dinamometru matuotis plaštakos raumenų jėgą, kiti bandė sau prisitaikyti pagalbines priemones. Netrūko šurmulio, juoko ir geros nuotaikos.

Antroji renginio dalis – komandinis darbas. Dalyviai buvo suskirstyti į komandas, kurios turėjo įveikti kliūčių ruožą – neįgaliojo vėžimėliu apvažiuoti stovelius, kas pasirodė lengva tik iš pirmo žvilgsnio. Žinoma, tuo užduotys nesibaigė ir savo gabumus komandos rodė užrištomis akimis bei apsimovę kumštines pirštines.

Renginio pabaigoje buvo skaitomi Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centro nario Donato eilėraščiai, kurių sukurta ne vienas ir ne du, o visa knyga, kuri iš jo paties rankų buvo įteikta organizatoriams. Visoms bendruomenėms įteiktos padėkos, o prieš atsisveikinant, dalyviai susikibo rankomis ir mintimis linkėjo vieni kitiems laimės.