Liepos mėnesį pradėkime su odos meno simpoziumu. Vyksta registracija

Liepos 3 – 5 dienomis Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultetas tradiciškai kviečia į odos simpoziumą „Akimirkų interpretacija“.

Odos simpoziumas rengiamas siekiant supažindinti su unikalios dailės srities – odos dailės – pagrindais. Simpoziumo metu bus įgyjami praktiniai įgūdžiai, supažindinama su odos dekoravimo technologijomis ir meninio atlikimo galimybėmis bei bus suteikta galimybė išanalizuoti odos pritaikymą kūrybinio eksperimento kontekste.

Asmeninio archyvo fotografija„Akimirkų interpretacijos“, tai tęstinio projekto – simpoziumų ciklo „Oda + forma + idėja“ renginys, vykstantis jau šeštus metus. Tačiau, būtent šiais metais išgryninamas siekis kūrybiniame procese orientuotis į laiko aktualijas, naujų kūrybinių ir technologinių galimybių paiešką.

Gyvename sparčiai tobulėjančių technologijų, greitai besikeičiančių politinių ir socialinių įvykių, amžino bėgimo laikotarpiu. Visuotino skubėjimo akivaizdoje mes sunkiai spėjame fiksuoti prabėgančius vaizdus, mintis, žodžius, jausmus – viskas aplinkui keičiasi, lyg kaleidoskopo vaizdai, susipindami į begalinį spalvų ir formų ornamentą. Akimirkos – tai mūsų veiklos fragmentai, labiausiai įsirėžę į atminti vaizdai, perkurti ir užfiksuoti kūryboje kaip abstraktūs, dekoratyvus kūriniai. Juos vienija pasirinkta medžiaga – oda, pasižyminti idealiomis savybėmis įvairių kūrybinių idėjų realizavimui. Vaizdas per langą, urbanistinio miesto vaizdo ritmas, gamtos peizažo fragmentas, nugirstas žodis, užplūdęs jausmas išreikštas spalva, forma, faktūra – sudaro visų kuriamų darbų esmę. Kiekviename kūrinyje išreikštas savitas sprendimas – interpretacija – panašus, bet nepasikartojantis. Tai individualus požiūris, kuris ir yra kūrybinio proceso esmė..

Simpoziumo dalyviai turės galimybę sukurti ir įgyvendinti kūrybinį darbą, atlikimui panaudojant skirtingas odos medžiagas bei technologijas kūrybinei idėjai išreikšti. Įkvėpimo šaltiniai – gamtos motyvai, įvairių laikotarpių menininkų kūryba, istoriniai meniniai stiliai ir kryptys. Kiekvienas darbas bus sukurtas remiantis asmenine patirtimi ir siekiu atskleisti savitą požiūrį į dailės objektą.

Odos simpoziumo programa:

Data Laikas   Turinys
2017-07-03 9.00-10.0010.00-13.00

13.00-14.00

14.00-19.00

19.00-21.00

RegistracijaKūrybinis darbas

Pietų pertrauka

Kūrybinis darbas

Laisvas laikas

Temos ir technologinio proceso aptarimas, eskizavimas, paruošiamieji darbai.Darbo detalių paruošimas, klijavimas.
2017-07 04 9.00-13.0013.00-14.00

14.00-19.00

19.00-21.00

Kūrybinis darbasPietų pertrauka

Kūrybinis darbas

Laisvas laikas

Odos dekoravimo technikų pritaikymas meninei idėjai įgyvendinti.Dažymas, tonavimas, klijavimas, faktūravimas. Rėmo paruošimas.
2017-07-05 9.00-13.0013.00-14.00

14.00-16.00

16.00-17.00

Kūrybinis darbasPietų pertrauka

Kūrybinis darbas

Simpoziumo užbaigimas

Kūrybinio darbo užbaigimas.Kūrinių fotografavimas.

Simpoziumo rezultatų aptarimas.

Simpoziumo dalyviai bus aprūpinti pagrindinėmis medžiagomis ir priemonėmis, galės susipažinti su odos dailės specifika, technologijomis, skirtingomis medžiagomis, įrankiais ir priemonėmis, pagilinti turimas žinias, įgyvendinti kūrybinę idėją. Bus skirta darbo vieta ir profesionali konsultacija. Taip pat simpoziumo dalyviams bus įteikti pažymėjimai, o pageidaujantiems bus suteikta galimybė apsigyventi Justino Vienožinskio menų fakulteto fakulteto patalpose.

Simpoziumo organizatoriai: Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto dekanė dr. Sigita Saulėnienė ir Lietuvos dailės ugdytojų draugija.

Renginio vieta:  Justino Vienožinskio menų fakulteto Odos dailės studija (A. Mackevičiaus g. 27, Kaunas).

Kuratorė: Lolita Grabauskienė.

Registracija vykdoma el. paštu lolita.grabauskienė@go.kauko.lt ar  tel. nr. +37067210164 iki birželio 30 dienos.

Simpoziumo dalyvio mokestį 70 EUR pervesti į Kauno kolegijos atsiskaitomąją  „Swedbank“ sąskaitą: LT28 7300 0100 0222 9776, nurodant paskirtį – Odos simpoziumas.

Pasidalinkite savo nuomone:

Turite pastebėjimų? Pasiūlymų?
Norite išsakyti savo nuomonę ar pranešti apie įvykį?
Rašykite mums.

CAPTCHA vaizdas