• Renginiai

  2017 m. rugsėjo mėn.
  P A T K P Š S
  « Rgp   Spa »
   123
  45678910
  1112131415
  • Keramikos simpoziumas
   Pradžia: 2017-09-15
   Pabaiga: 2017-09-17
   Vieta: Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultetas
  16
  • Keramikos simpoziumas
   Pradžia: 2017-09-15
   Pabaiga: 2017-09-17
   Vieta: Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultetas
  17
  • Keramikos simpoziumas
   Pradžia: 2017-09-15
   Pabaiga: 2017-09-17
   Vieta: Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultetas
  18192021222324
  252627282930  
 • Kosmoso interpretacijos „Miesto sode“: fotografijų paroda

  Loading...
  1

  Kosmoso interpretacijos „Miesto sode“. Atidaroma fotografijų parodaIki gegužės 5 dienos restorane „Miesto sodas“ (Laisvės al. 93) bus galima išvysti Justino Vienožinskio menų fakulteto Fotografijos katedros  jungtinę jaunųjų fotografų parodą „Kosmosas“.

  Kaip teigia maisto fotografas ir Fotografijos studijų programos dėstytojas Robertas Daskevičius „Visata nėra iki galo ištyrinėta ir atrasta, joje daug naujų galimybių ir nėra ribų. Taip pat ir maisto fotografija – turi daug kampų, formų ir neatrastų būdų. Kosmoso tema leidžia kurti neįspraudžiant savęs į įprastus rėmus ir atrasti kažką naujo“.

  Kosmoso interpretacijos „Miesto sode“. Atidaroma fotografijų parodaMonika Buinauskaitė, Lidija Kaleinikovaitė, Viktorija Karpovaitė, Justas Mažeikis, Karolina Meškevičiūtė ir Ernestas Tatlauksas fotografijų cikle „Kosmosas“ kūrė savotišką komerciniu pagrindu grįstą etiudą. Fotografijose išvysite asmenines jaunųjų fotografų interpretacijas panaudojant stiklą. Sąsajos ir bandymai, tapo pagrindiniu aspektu, vedančiu iki galutinio rezultato. Šį kartą analizuosime mikroskopines daleles, išskirtinį koloritą bei netradicinius sprendimus užfiksuotus fotografijose.

  „Gavęs užduoties temą “Kosmosas” iš karto supratau kad norėsiu fotografuoti judantį ar judančius objektus, nes juk kosmose niekas niekada nestovi vietoje, viskas juda milžiniškais greičiais. Kadangi temą reikėjo interpretuoti panaudojant stiklą, antroji mano mintis buvo stiklo dūžis arba sprogimas. Taip pradėjau domėtis stiklu. Iš pradžių skaičiau apie jo atsiradimo istoriją, žiūrėjau daug dokumentinių filmų, kol galiausiai atradau mane labai sužavėjusį “Princo Ruperto lašą”. Tai tiesiog į ledinį vandenį įmestas lydyto stiklo lašiukas. Nuo staigaus atvėsimo lašelyje susidaro didelis stiklo tempimas, ko pasėkoje, nulaužus lašelio uodegą, jis sprogsta su milžiniška jėga.

  Kosmoso interpretacijos „Miesto sode“. Atidaroma fotografijų parodaTaip žingsnis po žingsnio, įsigijęs stiklo lydymui reikalingų priemonių ėmiausi darbo, o prisigaminęs lašelių vykau į foto studiją. Lašo sprogimas įvyksta taip greitai, kad plika akimi to net neįmanoma pamatyti, todėl teko naudoti labai greitas blykstes. Po keleto sprogimų gavau nuostabią „Didžiojo sprogimo“ teoriją savo fotografijoje. Kas žino, gal būtent taip susiformavo visata?“ – teigia vienas iš jungtinės parodos fotografijos autorių Ernestas Tatlauskas.

  Kosmoso interpretacijos „Miesto sode“. Atidaroma fotografijų paroda

  Pasidalinkite savo nuomone:

  Turite pastebėjimų? Pasiūlymų?
  Norite išsakyti savo nuomonę ar pranešti apie įvykį?
  Rašykite mums.

  CAPTCHA vaizdas