• vasario  2015
  PATKPŠS
   1
  2345
  Renginiai 2015-02-05
  • IŠEINI SU ATSAKYMU - XIII tarptautinė mokymosi, studijų ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS 2015
   Prasideda: 10:00
   Baigiasi: 2015-02-07 - 16:00
   Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 3, 4, 5 salės (Laisvės pr. 5, Vilnius)
   Aprašymas: Data: 2015 m. vasario 5 - 7 dienomis.

   Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 3, 4, 5 salės (Laisvės pr. 5, Vilnius)

   Tūkstančiai abiturientų ir jaunų žmonių kasmet svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo kur mokytis. Jiems ir skirta tarptautinė mokymosi, studijų ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS, supažindinanti su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis, su stažuotėmis ir savanoryste.

   PARODOS FORMATAS IR NAUDOS
   Koncentruotas parodos turinys apimantis karjeros planavimą, reikalingas profesijas, perspektyvias specialybes, visų pakopų studijas Lietuvoje ir užsienyje, kalbų mokymosi galimybes, studijų kokybę, verslumo įgūdžių ugdymą, verslo įmonių lūkesčius būsimam darbuotojui, asmeninių savybių išgryninimą, tikslų išsikėlimą, savęs pažinimą.

   Patrauklus jaunimui parodos formatas, aktualią informaciją pateikiantis per tiesioginį bendravimą dalyvių stenduose, paskaitas, seminarus, neformalius susitikimus su mokymo įstaigų ir verslo atstovais, karjeros konsultantais, psichologais, moksleivių ir studentų organizacijų nariais, garsių žmonių patirtį, siekiant tikslo, įkvepiančias sėkmės istorijas.

   Abiturientams ši paroda – puiki galimybė susipažinti su Lietuvos aukštųjų mokyklų – universitetų, kolegijų siūlomomis specialybėmis ir studijų sąlygomis, reikalingiausiomis profesijomis ir amatais, sužinoti kaip pradėti nuosavą verslą, išmokti geriau pažinti save, formuoti tikslus, planuoti ateitį.

   Studentams ši paroda padeda atsakyti į klausimą „kas toliau?“. Čia galima gauti informaciją apie aukštesnių pakopų studijas, galimybes tęsti studijas užsienyje, atlikti praktiką didžiausiose Lietuvos kompanijose, sužinoti apie savanorystės projektus Lietuvoje ir užsienyje.

   Dirbantiems žmonėms paroda suteikia gausybę informacijos apie įvairiausius pasiūlymus kelti kvalifikaciją, tęsti nebaigtas studijas, studijuoti nuotoliniu būdu, mokytis užsienio kalbų ir keisti arba gerinti karjerą.

   Darbdaviai, kuriems rūpi darbuotojų išsaugojimas ir lojalumo skatinimas, parodoje randa daugybę galimybių investuoti į savo darbuotojų mokymus, žinias ir tobulėjimą. Parodoje darbdaviai taip pat kviečiami bendrauti su visų Lietuvos universitetų ir kolegijų vadovais dėl pageidaujamų sričių specialistų ruošimo ir įdarbinimo, prisistatyti Lietuvos moksleiviams ir studentams, skatinti studijuoti tas specialybes, kurios bus paklausios ir reikalingos verslui.

   PARODOS TEMATINĖS SALĖS:

   5 salė - aukštasis mokslas Lietuvoje, studijų finansavimas, švietimo ekspertinės ir koordinuojančios institucijos, karjeros ir psichologų konsultacijų erdvė „Pažink save“, 3K – KRYPTIS, KALBĖTOJAS, KAVA – moksleivių susitikimų ir diskusijų su aukštojo mokslo ir verslo atstovais erdvė.

   4 salė – reikalingiausios profesijos ir amatai. Gyvas profesijų demonstravimas

   3 salės galerija - aukštojo mokslo ir verslo ekspozicija „Pasaulį keičia technologijos“, skirta sudominti jaunimo technologiniais mokslais, pademonstruoti galimybes, paskatinti studijuoti, kelti aukštojo mokslo Lietuvoje vertę.

   3 salės fojė - Aukštojo mokslo ir verslo ekspozicija „Kūrybinės industrijos – kūrybingam žmogui“, skirta supažindinti jaunimą su įvairiomis naujųjų medijų kultūros formomis, pademonstruoti meno sąsajas su informacijos ir komunikacijos technologijomis, žinių ekonomika, naujųjų medijų įtaką įvairiose visuomenės gyvenimo srityse – miesto erdvėse, versle, kultūroje, e-komercijoje.

   3 salė – studijos užsienyje, užsienio kalbų kursai, tarptautiniai egzaminai. IDĖJŲ INKUBATORIUS, VERSLUMO DIRBTUVĖS, INTERAKTYVI ZONA "PAŽINK SAVE", kurioje viskas tris dienas vyks susitikimai su psichologais, karjeros konsultantais, darbdaviais;

   PARODOS DARBO LAIKAS

   Vasario 5 diena, ketvirtadienis 10.00 - 17.00 val.
   Vasario 6 diena, penktadienis 10.00 - 17.00 val.
   Vasario 7 diena, šeštadienis 10.00 - 16.00 val.

    

  678
  9101112131415
  16171819202122
  232425262728 
 • Kontaktai

  Viešoji įstaiga Kauno kolegija

  Pramonės pr. 20, LT-50468 Kaunas
  Įmonės kodas 111965284
  Tel. (8 37) 35 23 24
  Faks. (8 37) 751135
  El. paštas rastine@go.kauko.lt

  Kolegijos administracija


  Kauno kolegijos direktorius
  Dr. Mindaugas Misiūnas
  Pramonės pr. 20, 105 kab.
  Tel. (8 37) 35 24 54
  El. paštas mindaugas.misiunas@go.kauko.lt

  .

  Kauno kolegijos direktoriaus pavaduotoja studijoms ir mokslui
  Dr. Nijolė Zinkevičienė
  Pramonės pr. 20, 104 kab.
  Tel. (8 37) 35 23 24
  El. paštas nijole.zinkeviciene@go.kauko.lt

   

  Kauno kolegijos direktoriaus pavaduotojas plėtrai ir infrastruktūrai
  Paulius Baltrušaitis
  Pramonės pr. 20, 110 kab.
  Tel. (8 37) 75 92 39
  El. paštas paulius.baltrusaitis@go.kauko.lt

   

  Kauno kolegijos direktoriaus pavaduotojas komunikacijai
  Antanas Vaidelys
  102 kab.
  Tel. (8 37) 75 11 23
  El. paštas antanas.vaidelys@go.kauko.lt
  .

  Tarnybos

  Skyriai

  Centrai

  Pasidalinkite savo nuomone:

  Turite pastebėjimų? Pasiūlymų?
  Norite išsakyti savo nuomonę ar pranešti apie įvykį?
  Rašykite mums.

  CAPTCHA Image