• Renginiai

  2017 m. gegužės mėn.
  P A T K P Š S
  « Bal   Bir »
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031  
 • Konferencija „Verslo aktualijos būsimųjų specialistų požiūriu“: skelbiama programa

  IMGP1195Kovo 22 d. tradiciškai turėsime galimybę išsiaiškinti, kokias problemas šiandien sprendžia studentai. Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakultete (Pramonės pr. 20, Kaunas) vyks studentų mokslinė–praktinė konferencija „Verslo aktualijos būsimųjų specialistų požiūriu 2017“.

  Studentų konferencija „Verslo aktualijos būsimųjų specialistų požiūriu 2017“ yra kasmetinis Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto organizuojamas renginys, kuris skatina studentus įsitraukti į mokslinę–praktinę veiklą bei pristatyti savo atliekamus tyrimus.

  Šiais metais konferencijoje savo įžvalgomis nūdienos aktualijomis dalinsis daugiau nei kelios dešimtys Lietuvos ir užsienio aukštųjų mokyklų studentų. Plenariniame posėdyje pranešimus skaitys studentai iš Kauno technologijos universiteto, Klaipėdos valstybinės kolegijos, Čekijos Karlo Engelso kolegijos bei Kauno kolegijos.

  Konferencijoje būsimi apskaitos ir finansų, teisės bei vadybos krypties studijų programų studentai dalinsis savo įžvalgomis keturiose sekcijose: ieškos naujų verslo idėjų, analizuos situacijas būsimųjų teisininkų ir finansininkų požiūriu, nagrinės turizmo plėtros galimybes, diskutuos kitais studentams aktualiais klausimais. Konferencijos metu bus išrinkti aktualiausių ir įdomiausių pranešimų autoriai. Konferencijos dalyvių straipsniai, atitinkantys  keliamus reikalavimus, bus recenzuojami ir publikuojami elektroniniame konferencijos straipsnių rinkinyje su ISSN kodu.

  Straipsniai priimami iki 2017 m. balandžio 22 d.  Straipsnio šablonas   Reikalavimai straipsniams.

   

  Kviečiame dalyvauti, atvykti pasiklausyti įdomių bei aktualių pranešimų ir palaikyti pranešėjus.

  Konferencijos programa

  Pasidalinkite savo nuomone:

  Turite pastebėjimų? Pasiūlymų?
  Norite išsakyti savo nuomonę ar pranešti apie įvykį?
  Rašykite mums.

  CAPTCHA vaizdas