• Renginiai

  2017 m. rugsėjo mėn.
  P A T K P Š S
  « Rgp   Spa »
   123
  45678910
  1112131415
  • Keramikos simpoziumas
   Pradžia: 2017-09-15
   Pabaiga: 2017-09-17
   Vieta: Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultetas
  16
  • Keramikos simpoziumas
   Pradžia: 2017-09-15
   Pabaiga: 2017-09-17
   Vieta: Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultetas
  17
  • Keramikos simpoziumas
   Pradžia: 2017-09-15
   Pabaiga: 2017-09-17
   Vieta: Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultetas
  18192021222324
  252627282930  
 • Studentų idėjos virsta realiais projektais

  Vieni studentai stato oro pilis ir kuria tolimas tikrovei strategijas, o kiti imasi realių dalykų ir stengiasi pasaulio keitimą pradėti nuo savęs paties ir artimiausios aplinkos.

  Kauno kolegijos studentai žino – jeigu dar tik mokaisi, visai nereiškia, jog kažką konkretaus ir naudingo galėsi nuveikti tik tolimoje ateityje.

  Kauno kolegijoje idėjos, žinios ir patirtis gali praversti čia ir dabar. Aukštojoje mokykloje įgytos žinios praktiškai taikomos dar studijų metu. Jei dirbti kartu prisijungia bent vienas bendramokslis – jau komanda, o jei kažką nuveikia visa studentų grupė – triskart valio. Valio visiems, kurie baigę studijas gali didžiuotis apčiuopiamais rezultatais ir dalyvavimu įdomiuose projektuose.

  Pagalba likimo nelepinamiems vaikams

  Nuo šiol Kaune, Gričiupio gatvėje,  maltiečių vaikų dienos centre besilankantys auklėtiniai gali džiaugtis atnaujintomis erdvėmis – per pavasarį Kauno kolegijos studentai mažiesiems centro lankytojams sumeistravo ir padovanojo naujus baldus.

  Vaikams skirti baldai gimė ne uždarose dirbtuvėse, o tarptautinės parodos „Baldai“ lankytojų akivaizdoje. Jungtinė Kauno kolegijos studentų ir dėstytojų komanda darbavosi ekspoziciniame baldų ceche, kurį Kauno kolegija įsteigė kartu su baldų įmone „Lintera“. Idėją gaminti baldus parodoje, o kartu jos lankytojams parodyti, kaip vyksta šis procesas, palaikė ir paramą suteikė kitos solidžios įmonės. Būsimieji baldų ir medienos dirbinių gamybos, interjero ir baldų projektavimo specialistai kūrė ir konstravo šiuolaikiškus baldus keletą dienų.

   

  Būsimieji menininkai kūrė gardžią ekspoziciją

  Šiauliuose veikiančiame šokolado muziejuje galima  susipažinti su 4000 metų senumo šio delikateso istorija, kompiuteriu žaisti su šokoladu susijusius žaidimus, patiems išmokti gaminti šokoladinius skanėstus. Saldumynų mėgėjus viliojanti ekspozicija kurta bendradarbiaujant su Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto studentais ir dėstytojais.

   

  Atlikti tyrimai – miesto ateičiai

  Didmiesčių problema – transporto infrastruktūra ir spūstys. Kauno kolegijos studentas L. Rutkauskas, atlikęs mokslinį stebėjimo eksperimentą nustatė, kad piko valandomis Kaune automobiliais dažniausiai keliaujama po vieną, du ar daugiau žmonės viename automobilyje – vis dar retas reiškinys. Apibendrinus rezultatus nustatyta, kad fiksuojamu laikotarpiu per piką važiavo daugiau kaip 11 tūkstančių automobilių, kuriais keliavo per 16 tūkstančių keleivių. Pasak jaunojo tyrėjo, bendras keleivių vidurkis viename automobilyje tesiekia tik 1,39. Tyrimo rezultatai pristatyti Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriui.

  Baigiamąjį darbą apie Panemunės tilto nugriovimo sukeltą viešojo transporto susisiekimo problemą su kitais miesto rajonais parengę Kauno kolegijos studentai Ieva Mulevičiūtė ir Martynas Pranaitis  sulaukė ne tik puikaus įvertinimo, tačiau ir Kauno miesto mero Andriaus Kupčinsko padėkos.

  Įgyvendino sveikatingumo programą

  Daugiau nei pusmetį Kauno kolegijos reabilitacijos specialistai Kauno mieste ir rajone rūpinosi darželio amžiaus vaikų pėdučių sveiku formavimusi – įgyvendinta plokščiapėdystės sveikatingumo programa „Kad pėdutės būtų sveikos“. Kolegijos studentai ir dėstytojai dirbo su plokščiapėdystės problemomis susiduriančiais 5-6 metų vaikais. Būsimieji kineziterapijos specialistai, ištyrę 700 vaikų, nustatė, kad daugiau nei 50 procentų vaikų būdinga  šleivapėdystė, o 57 – plokščiapėdystė. Sveikatingumo programą tęsusiems mažiesiems organizuotos pėdų korekcijų treniruotės, o darželių auklėtojai džiaugėsi darželiuose įrengtais „pėdučių takeliais“. Darbas su vaikais studentams buvo puiki galimybė tobulinti praktinius reabilitacijos specialisto įgūdžius.

  Pasidalinkite savo nuomone:

  Turite pastebėjimų? Pasiūlymų?
  Norite išsakyti savo nuomonę ar pranešti apie įvykį?
  Rašykite mums.

  CAPTCHA vaizdas