Pirmosiomis gruodžio dienomis mados gerbėjai lankėsi renginyje „Kūrybos podiumas“, kurio metu vyko seminarai, kūrybinės dirbtuvės bei dizainerių mugė.

Trečius metus iš eilės vykstančio „Kūrybos podiumo“ baigiamasis akcentas – dizainerių kolekcijų pristatymas. Net 15 drabužių ir aksesuarų kolekcijų, skirtų moterims, jaunimui, vaikams buvo pristatytos žiūrovams, o jų kūrėjai tarpusavyje varžėsi dėl trijų apdovanojimų: „Originaliausios kolekcijos 2017“, „Kūrybiškiausios kolekcijos 2017“ ir „Kūrybos podiumo metų aksesuaro“.

Kolekcijas vertino ir laimėtojas išrinko grožio ir mados srities profesionalų komisija: Jonas Vosylius, Gintautas Strolys, Kęstutis Lekeckas, Dovilė Kavaliauskienė, Marija Sadomskaja, Eglė Straleckaitė, Elvyra Monginienė, Ingrida Kazlauskaitė, Neringa Mažeikienė ir Karolis Murauskas.

„Kūrybos podiumo“ renginyje Aprangos dizaino studijų baigiamuosius darbu pristatė savo kolekcijas pristatė Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto Aprangos dizaino katedros absolventės Monika Veisbergaitė („Staying Still“, vadovė: Audronė Šakienė) ir Toma Stašytė („Ne.Matoma“, vadovė: Rita Kaupelienė), kuriai už drabužių kolekciją, kurios modelius inspiravo tradiciniai senovės Japonijos kostiumai, kompetentingos komisijos sprendimu atiteko apdovanojimas už originaliausią kolekciją.