Partnerystė

Reikšmingą vaidmenį Kauno kolegijoje atlieka partnerystė – ši aukštoji mokykla bendradarbiauja su įvairiomis Lietuvos ir užsienio šalių verslo įmonėmis, asocijuotomis verslo struktūromis, valstybinėmis organizacijomis. Partnerystė mums padeda plėsti asmeninio ir bendruomeniško tobulėjimo, tarnystės visuomenei erdves. Studijų metu Kauno kolegijos studentai sutinka kolegas ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kitų kontinentų – atsiskleidžia tarpkultūrinė komunikacija, plečiasi globalizacijos procesų suvokimas.

Tarptautinė partnerystė

Kauno kolegija  yra įvairių tarptautinių  tinklų dalyvė, aktyviai bendradarbiauja su užsienio aukštosiomis mokyklomis pagal  ES “Erasmus +” , Nordplus  ir kitas tarptautines bendradarbiavimo programas. Kauno kolegija turi apie 200 tarptautinių partnerių, tarp jų – virš 150  pagal “Erasmus +” programą.

„Erasmus +“ partneriai Programos šalyse

Nuo 2015 metų Kauno kolegija dalyvauja „Erasmus +”  mobilumo programoje su šalimis Partnerėmis ir šuo metu bendradarbiauja su Baltarusijos, Gruzijos, Izraelio, Kinijos LR, Serbijos, P. Afrikos ir Ukrainos aukštosiomis mokyklomis.

Taip pat, Kauno kolegija ir jos atstovai yra šių tarptautinių asociacijų ir tinklų nariai.

Pasidalinkite savo nuomone:

Turite pastebėjimų? Pasiūlymų?
Norite išsakyti savo nuomonę ar pranešti apie įvykį?
Rašykite mums.

CAPTCHA vaizdas