• Renginiai

  2017 m. birželio mėn.
  P A T K P Š S
  « Geg   Lie »
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930  
 • Grandioziniame krepšinio šou žvaigždes dailino kolegijos kosmetologės

  Populiariausias stojančiųjų į kolegijas pasirinkimas – kosmetologijos studijos pas musKauno kolegijos kosmetologijos katedros studentės ir dėstytojos  jau ne pirmą kartą dalyvauja akcijose, kurios susijusios su pramogų ir žiniasklaidos industrija. Balandžio 23 dieną kosmetologių komanda darys makiažus iškilmingame krepšinio jubiliejui skirtame šou kodiniu pavadinimu K95.

  Sekmadienį Kauno Žalgirio arenoje vykstančiame renginyje, kurį organizuoja ir į pagalbą kolegijos kosmetologes pasikvietė kūrybos namų ELITAZ, ketinama surengti galingą inovacijų, šviesos  ir kokybiško garso reginį krepšinio aistruoliams.

  Organizatoriai žada – už išskirtinio šou vedėjo vairo stos neabejotiną kūrybinį palikimą krepšinio istorijai palikęs Marijonas Mikutavičius. Išskirtinai tik šiam renginiui, vieną iš efektingų šou dalių rengia Linas Adomaitis – atlikėjas, kuris yra neatsiejama krepšinio istorijos dalis. Specialiai savo šou atlikėjas kuria unikalias vizualizacijas, scenografiją, rašo epines krepšinio hitų aranžuotes.  Nenutrūkstamą 15 minučių šou specialiai K95 rengs scenos karalienė Džordana Butkutė. Grandiozinį šou vainikuos į sceną grįžtantis SEL.

  Taip pat publikos laukia jaudinanti ceremonija – K95 šou metu įvyks pirmieji Lietuvos krepšinio apdovanojimai, kurių metu žinomi veidai pagerbs ir apdovanos labiausiai Lietuvos krepšiniui nusipelniusius žmones.

  Nuo 1922 m. balandžio 23 d. pirmųjų krepšinio rungtynių Lietuvoje, laikomų krepšinio istorijos pradžia, jau praėjo 95 metai, todėl K95 rengiamas šios istorinės sukakties proga.

  Pasidalinkite savo nuomone:

  Turite pastebėjimų? Pasiūlymų?
  Norite išsakyti savo nuomonę ar pranešti apie įvykį?
  Rašykite mums.

  CAPTCHA vaizdas